Natalia z Top Girls urzeka urodą. Fani pytają, czy nie chciałaby zostać modelką

i

Autor: Instagram.com/officialnatalias Natalia z Top Girls urzeka urodą. Fani pytają, czy nie chciałaby zostać modelką

Natalia z Top Girls urzeka urodą. Fani pytają, czy nie chciałaby zostać modelką

2023-02-22 12:22

Świat disco polo pełen jest pięknych kobiet. Do tej grupy z pewnością należy Natalia Siemieniecka. Jedna z trzech wokalistek zespołu Top Girls urzeka urodą. Pod ostatnim zdjęciem opublikowanym w mediach społecznościowych fani sugerują, że piosenkarka powinna zostać modelką.

Natalia Siemieniecka razem z Justyna Lubas i Katarzyną Grabowską-Kupidurą tworzą zespół Top Girls. Dziewczyny mają wierne górno fanów, którzy podziwiają nie tylko talent ale i urodę. W mediach społecznościowych co i rusz pojawiają się pochlebne wiadomości dotyczące urody wokalistek. Tym razem lawina komentarzy ruszyła pod jednym ze zdjęć na Instagramie Natalii.

Natalia z Top Girls urzeka urodą. Fani pytają, czy nie chciałaby zostać modelką

Natalua Siemieniecka dna nie tylko o głos ale i figurę. Wokalistka Top Girls często pokazuje w sieci, jak wylewa siódme poty na siłowni. Co owocuje piękną sylwetką. Nic więc dziwnego, że fani zachwycają się formą piosenkarki. Jednak tym razem wystarczyło zwyczajne selfie, na którym zamyślona Natalia spogląda w obiektyw. Pod fotką pojawiły się pozytywne komentarze. Fani sugerują, że piosenkarka powinna pomyśleć o karierze modelki.

ZOBACZ TEŻ: Muzyczne małżeństwo podbija świat disco polo. Paula i Jarek z Enjoy z kawałkiem „Daj mi jakiś znak” gwiazdami każdej tanecznej imprezy?

- A nie myślałaś nigdy by zostać modelką.

- Natalko jesteś najpiękniejsza.

- Ślicznie wyglądasz.

- Jak modelka - komentują internautów.

Wesele Marzeń z VOX FM | Norbert Bieńkowski opowiada o swoim weselu