Oliwia pod ostrzałem widzów Hotelu Paradise. Mają dosyć złego traktowania Krystiana

Hotel Paradise 12 nie zapowiadał się na tak emocjonalny sezon. Początki nie zwiastowały tego, co nadejdzie później. Widzowie od samego początku mieli sceptyczne podejście do Oliwki. Dziewczyna po burzliwej relacji z Mateuszem, chciała spokoju - dlatego zaangażowała się w relację z Krystianem. Nie spodziewała się jednak tego, że jej obecne zachowanie spotka się z tak ogromną krytyką widzów. O co dokładnie chodzi?

Relacja Oliwki i Krystiana w Hotelu Paradise 12 

Oliwka, gdy weszła do Hotelu Paradise - od razu spodobała się Mateuszowi i to ze wzajemnością. Para czuła do siebie wzajemny pociąg. Mężczyzna mimo regularnie przekraczał granice dziewczyny, aż ta w końcu nie wytrzymała i powiedziała, że nie chce z nim być. Postanowiła połączyć się w parę z Krystianem. Początkowo miała nadzieję na relację romantyczną, ale szybko się okazało niestety inaczej - to tylko przyjaźń, choć chłopak ciągle ma nadzieję na coś więcej. Pozostali uczestnicy nie zwracają za bardzo uwagę na ich relację. Jedynie Roksana zauważyła w jednym z odcinków, że Oliwia bardzo źle traktuje Krystiana. Według niej nagle się do niego tuli tylko wtedy, gdy wchodzi inna dziewczyna. Zauważyła też, iż Oliwia momentami zachowuje się dosyć agresywnie względem swojego partnera o wszystko go oskarżając czy nawet poniżając. W pewnym momencie Magda próbowała o tym rozmawiać z Krystianem, ale chłopak stwierdził, "że taka jest Oliwka". 

Rusza Hotel Paradise 12 

Oliwka pod ostrzałem internautów 

Ostatnie odcinki to zdecydowany pokaz zachowań Oliwki. Dziewczyna dosyć wulgarnie i mocno reaguje na niektóre wypowiedzi Krystiana, a nawet zwykłe pytania. Ona sama się tłumaczy w mediach społecznościowych, "że jest świadoma swojego zachowania i nie wie, co w nią wstąpiło". Internauci jednak nie mają dla niej tyle litości. Są wściekli, jak to wygląda i na pozostałych uczestników, że w ogóle na to nie reagują. Oto wybrane komentarze:

Ona jest bardzo toksyczna!!! Gdzie ten Krystian ma oczy? Szkoda chłopaka, może w końcu faktycznie Zuza go wybierze i on zacznie oddychać 🤔

W końcu może weszła dziewczyna, która doceni Krystiana. Oliwia… szkoda gadać. Kiedy czuję zagrożenie, lata za Krystianem, bo wie, że dupa jej się pali… jest tak beznadziejnie fałszywa…

Chyba nie walczy o Krystiana a "WARCZY na Krystiana"😅