Paula Karpowicz z zespołu Topky ma problemy ze zdrowiem! Lekarze wydali diagnozę

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

disco polo

Paula Karpowicz z Topky nie kryła łez. Z tym musi zmagać się znana piosenkarka

2023-09-26 13:54

Dla jednych to oznaka słabości, dla innych coś normalnego. Łzy towarzyszą każdemu. Nawet popularnym wokalistkom disco polo. Ostatnio łez nie kryła Paula Karpowicz z zespołu Topky. Piosenkarka dodała na ten temat obszerne story na swoim profilu na Instagramie. Co napisała nt. płakania? Nic tylko współczuć!

Paula Karpowicz nie wstydzi się łez

Czasem są oznaką szczęścia, czasem wyrażają ból, a innym razem pojawiają się, gdy się śmiejemy. Łzy towarzyszą nam na co dzień i nie powinny chyba nikogo dziwić. A jak to wygląda w przypadku znanej gwiazdy disco polo, Pauli Karpowicz? Autorka hitowych numerów "Szpile", z Ronniem Ferrarim "Zatańcz ze mną", a z Łobuzami "Dawaj mi pyska" podzieliła się ostatnio ze swoimi fanami na Instagramie jej stosunkiem do płaczu. Okazuje się, że gwieździe czasami zdarza się popłakać i się tego nie wstydzi. Jak napisała w relacji zamieszczonej na jej profilu w social mediach, nie uważa, że z powodu płaczu jest słaba, a wręcz przeciwnie bardzo jej to pomaga i jak wskazała znana gwiazda, jest to dla niej upust emocji, którego czasem bardzo potrzebuje. W jakich sytuacjach pojawiają się u niej łzy?

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Paula Karpowicz się rozpłakała

Łzy towarzyszą Pauli Karpowicz m.in. z powodów zdrowotnych. Te, jak wiecie towarzyszą jej dość często. Gwiazda od dłuższego czasu zmaga się bowiem z problemami z kręgosłupem. I to one w ostatnim czasie były dla niej powodem do płaczu. Jak wskazała - łzy pojawiły się u niej ostatnio podczas ćwiczeń, bo poczuła mocny ból plecach, który był dla niej impulsem, gdyż miała akurat słabszy moment. Na pomoc musiał ruszyć mąż Pauli, Grzesiek, który podniósł ją z maty, porozmawiał z nią, co zmieniło podejście wokalistki i jej nastrój się polepszył. Mamy nadzieję, że łzy będą towarzyszyły już teraz Pauli tylko w szczęśliwych sytuacjach, a nie z powodu bólu lub cierpienia. Najważniejszym jest jednak, że u swojego boku ma mężczyznę, na którego może zawsze liczyć.

Topky czy Top Girls? Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

Pytanie 1 z 6
“Próbuj przekonać mnie czynami, nie chcę słów’
Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu