Eko Piknik Julinek Park

i

Autor: materiały prasowe Pożegnanie lata w Julinek Park będzie wyjątkowe

Pożegnanie lata z przytupem w Julinek Park! Już w ten weekend spotkanie z Hejka tu Lenka oraz Eko piknik z VOX FM

2022-08-25 14:14

Już w ten weekend wielkie pożegnanie wakacji w Parku Julinek! W programie spotkanie z gwiazdami, koncerty oraz oczywiście mnóstwo rozrywki w parku wodnym. Dla słuchaczy VOX FM to również okazja, by spotkać naszych prezenterów. Szczegóły w tekście.

Eko piknik z gwiazdami

Jak pożegnać wakacje, by pozostały one w pamięci na cały rok, a może i dłużej? Przyjechać do Julinek Parku i tutaj świętować ostatnie dni wolnego. W najbliższy weekend zaplanowano wiele atrakcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Najmłodsi goście z pewnością nie będą chcieli szybko wracać do domu, bowiem do Julinka zawita Lenka Pachuc z rodziną z kanału "Hejka tu Lenka". Jej poczynania śledzi ponad 1,3 mln subskrybentów, a każde kolejne wideo niemal natychmiast staje się hitem! W Dużej Arenie tematem przewodnim będzie show "Głębia oceanu" - bogactwo, tajemnica i potęga oceanu. Odkryj z nami to co niezmierzone pod wodą!

CZYTAJ TAKŻE: Poranne Wyjce VOX FM - „Wyglądasz idealnie”. Zobacz TEKST i WIDEO parodii piosenki Skolima

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Dolnym Śląsku

Co więcej, w najbliższą niedzielę w Julinku, w specjalnej wydzielonej strefie odbędzie się Eko-Piknik z gwiazdami. W wydarzeniu wezmą udział znane i lubiane osobistości polskiej muzyki. Gwiazdą wieczoru będzie Sylwia Grzeszczak, a ponadto na scenie wystąpią także m.in. Viki Gabor, zespół Boys oraz Robert Rozum. Imprezę poprowadzi znany z anteny VOX FM Norbert Bieńkowski, a zza konsolety przygrywać mu będzie jego kolega z Pierwszej Zmiany - Konrad Piwowarski.

Pożegnanie lata w Julinek Park już w najbliższy weekend (27-28 sierpnia). Eko piknik planowany jest w niedzielę (28 sierpnia. Wstęp na wydarzenie jest darmowy. W tym dniu wstęp na park wodny jest w cenie biletów parku atrakcji!

CZYTAJ TAKŻE: Ostatnia szansa by zdecydować kto zgarnie 20 000! Finał Pokaż na co Cię stać w VOX FM już w ten piątek

Eko Piknik Julinek Park

i

Autor: materiały prasowe Pożegnanie lata w Julinek Park będzie wyjątkowe

Tak mieszka i żyje Marcin Miller! Pomieszczenia jego domu robią wrażenie