Prime MMA 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 2023?

i

Autor: Prime MMA Prime MMA 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 2023?

Prime MMA 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 26.11.2022?

2022-10-03 9:45

Karta walk Prime MMA 4 - kto walczy na gali? Jak wygląda karta walk Prime MMA 2023? Internauci liczą, że kolejny raz poprzeczka zostanie podniesiona. Mają nadzieję, że zobaczą elektryzujące walki, które przejdą do historii. I tak też będzie, dlatego nie możecie przegapić tego wydarzenia.

Spis treści

 1. Prime MMA 4 - KARTA WALK, WALKI
 2. Prime MMA 4 - ZAWODNICY

Prime MMA 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Głowicie się w temacie tego, kto walczy na Prime MMA 2023? Zastanawiacie się, jak wygląda karta walk Prime MMA 4? Pędzimy z pomocą i serwujemy najbardziej aktualną listę zawodników, którzy zawalczą na Prime MMA 4. Karta walk kolejnej gali, której twarzą jest Don Kasjo odsłaniana była jeszcze przed trzecią edycją. Organizatorzy nie chcieli dłużej trzymać w tajemnicy elektryzujących zestawień i szybciej wzbudzili zainteresowanie Prime MMA 4. Na żywo galę, właśnie za sprawą mocnych nazwisk, obejrzą fani w Polsce i zagranicą. Do okrągłej klatki powraca kontrowersyjny raper. Popek zawalczy w formule z bokserskiej z Kasjuszem Życińskim, który wcześniej mierzył się z takimi gwiazdami jak Marcin Wrzosek, czy Norman Parke. 

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Prime MMA 4 - KARTA WALK, WALKI

Karta walk Prime MMA 4 obfituje w zaskakujące i niespodziewane zestawieniach. Nie ma się co dziwić, bo organizatorzy już w ramach trzeciej edycji pokazali, że będą słynąć z niecodziennych połączeń walk. Do okrągłej klatki po kontuzji wraca Popek, a jego rywalem jest Don Kasjo. Wraca także Esmeralda Godlewska, która uporała się z demonami i postanowiła przyjąć walkę z niezniszczalną Karoliną Smogulecką. Zusje kolejny raz będzie mogła udowodnić, że jej twarz jest ze stali! Kto walczy na Prime MMA 4?

Prime MMA 4 - KARTA WALK

 • Kasjusz Don Kasjo Życiński - Paweł Popek Mikołajuw
 • Karolina Zusje Smogulecka - Esmeralda Godlewska
 • Anna Andrzejewska - Ewa Piątkowska
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA

Prime MMA 4 - ZAWODNICY

Zawodnicy Prime MMA 4 to doskonale znane osobistości, które wielokrotnie udowadniały, że chwile spędzone na sali treningowej przynoszą skutek. Popek do tej pory stoczył dziewięć pojedynków, z czego cztery wygrał i pięć przegrał. Ostatnią walkę stoczył w marcu 2022 i w czasie starcia z Normanem Parke doznał kontuzji palca. Monika Godlewska natomiast walczyła z Martą Linkiewicz i Eweliną Kubiak. Do tej pory dwa swoje starcia przegrała!

Sonda
Kto wygra walkę Don Kasjo - Popek na Prime MMA 4?