Prime Show MMA 2. Nie tylko Stifler będzie walczył. Jest też sensacyjny zawodnik prosto z Netflixa

i

Autor: Instagram.com/primemma.pl Prime Show MMA 2. Nie tylko Stifler będzie walczył. Jest też sensacyjny zawodnik prosto z Netflixa

Prime Show MMA 2. Nie tylko Stifler będzie walczył. Jest też sensacyjny zawodnik prosto z Netflixa

2022-05-16 19:27

Wszystko wskazuje na to, że Gala Prime Show MMA 2: Kosmos będzie z innej galaktyki. Organizatorzy ogłosili nazwiska pierwszych zawodników. Wiemy już, że w Prime Show MMA zadebiutuje Stifler. Teraz organizatorzy ogłosili kolejne nazwisko z karty walk. W oktagonie zobaczymy ochroniarza „Oszusta z Tindera" – hitowego dokumentu Netflixa.

Lipcowa gala Prime Show MMA 2: Kosmos wygląda coraz ciekawiej. Organizatorzy powoli odkrywają kartę walk i nie przestają zadziwiać. Najpierw ujawnili, że w Prime Show MMA 2 będzie walczył  Serigne Ousmane Dia, czyli słynny „Bombardier", którego w KSW w zalewdie 18 sekund pokonał Mariusz Pudzianowski. Następnie okazało się, że jego przeciwnikiem będzie Damian „Stifler” Zduńczyk. Do tego zestawienia doszedł lewicowy aktywista i poeta, znany z poprzedniej edycji – Jaś Kapela. Teraz do tego zestawienia dołączył Piotr Kałuski, znany na całym świecie ochroniarz „Oszusta z Tindera". Dokument jednym z użytkowników aplikacji randkowej znalazł się w TOP 10 w 92 krajach świata.  Na razie nie wiadomo, kto będzie przeciwnikiem Kałuskiego. Prime Show MMA 2: Kosmos odbędzie się 9 lipca w Atlas Arenie w Gdyni.

ZOBACZ TEŻ: Najlepszy Koncert Świata 2022 - już teraz poczuj ten klimat i posłuchaj specjalnego streamu!

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Poranne Wyjce na żywo

QUIZ. Pamiętacie najsłynniejsze walki w kategorii ciężkiej w historii?

Pytanie 1 z 10
Którego Polaka pokonał w finale turnieju olimpijskiego (kategoria półciężka) w Rzymie Muhammad Ali (wtedy Cassius Clay)?