Co słychać u ulubieńców z "Rolnika"?

"Rolnik szuka żony". Co słychać u najbardziej znanych uczestników programu? Tak dziś wyglądają ulubieńcy widzów. Bardzo się zmienili?

"Rolnik szuka żony" stał się jednym z najpopularniejszych show Telewizji Polskiej. Po wakacjach 2023 ruszy już jego 10. odsłona. Tymczasem przypomnijmy sobie najbardziej znanych uczestników programu. Jak dziś wyglądają? Co dzieje się w ich życiu?

Spis treści

  1. "Rolnik szuka żony"- hit TVP
  2. Najpopularniejsi uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" 
  3. Co dziś słychać u ulubieńców z "Rolnika"? 
  4. O programie "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony"- hit TVP

Program "Rolnik szuka żony" podbija serca polskich widzów już od 2014 roku. Właśnie wtedy miłosne show, którego akcja rozgrywa się na wsi, wystartowało z pierwszą edycją. Format, którego prowadzącą jest Marta Manowska, szybko przypadł publiczności do gustu. Pierwsza edycja cieszyła się średnią oglądalnością na poziomie ponad 3,6 mln widzów, a kolejną oglądało już ponad 4,2 mln fanów. Do tej pory program doczekał się 9. edycji, a kolejna, 10. ruszy już jesienią 2023 roku. Przypomnijmy, że znane są już wizytówki sześciu rolników i dwóch rolniczek, do których można już wysyłać listy. Osoby, które będą cieszyły się największym zainteresowaniem, wezmą udział w programie. 

Najpopularniejsi uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" 

W zrealizowanych do tej pory 9. odsłonach programu "Rolnik szuka żony" wzięło udział wielu rolników i rolniczek, którzy szukali swoich drugich połówek. Choć nie każdemu udało się znaleźć miłość w telewizyjnym show, część z nich do dziś tworzy szczęśliwe związki z poznanymi w programie osobami. Niektórzy stanęli na ślubnym kobiercu, a jeszcze inni doczekali się "rolnikowego" potomstwa. W maju 2023 roku radosną nowiną o przyjściu na świat potomka pochwaliła się na przykład Magdalena Bator z 7. edycji. 

Czytaj także: One szukały męża w telewizji. Z jakim skutkiem?

Co dziś słychać u ulubieńców z "Rolnika"? 

Spora część wszystkich uczestników i uczestniczek programu aktywnie działa w mediach społecznościowych. Niektórzy jednak zupełnie wycofali się z życia publicznego. Sprawdziliśmy, jak wiedzie się najbardziej znanym rolnikom i rolniczkom. Jak się zmienili? Co dziś u nich słychać? 

O programie "Rolnik szuka żony"

W programie występuje grupa rolników-singli, którzy poprzez udział w programie chcieliby znaleźć miłość życia. W zerowym odcinku przedstawiane są sylwetki kandydatów i kandydatek, do których zainteresowane nimi osoby przesyłają listy. 

W kolejnych etapach programu piątka rolników, która otrzymała najwięcej listów, spośród zgłoszeń wybiera kilka osób, z którymi umawia się na spotkanie. Następnie zapraszają do swojego gospodarstwa wybranych kandydatów lub kandydatki. Tam też dokonywany jest ostateczny wybór. 

Prowadzącą program "Rolnik szuka żony" jest Marta Manowska.

Listen to "Daria Zawiałow zwraca uwagę na... To zdradziła Pawłowi Wiszniewskiemu! SuperStar" on Spreaker. Źródło: "Rolnik szuka żony": uczestnicy. Byli ulubieńcami widzów. Co dziś słychać u najpopularniejszych rolników i rolniczek z programu?