Roztańczona Polska 2023 w Opolu już w niedzielę. Kto wystąpi i gdzie oglądać koncert?

i

Autor: AKPA

ROZTAŃCZONA POLSKA

Roztańczona Polska 2023 Opole już dziś. Kto wystąpi i gdzie oglądać koncert?

2023-08-20 18:55

To będzie niedziela pełna gwiazd. Trasa Roztańczona Polska 2023 nie zwalnia tempa! W niedzielę, 20 sierpnia odwiedzi kolejne miasto! Tym razem koncert TVP zagra w Opolu. Na scenie znów pojawią się najbardziej znani wykonawcy. Kto wystąpi w Opolu? Gdzie oglądać koncert Roztańczona Polska? Gdzie będzie transmisja? Sprawdźcie poniżej.

Roztańczona Polska w Opolu

Wakacyjna trasa Roztańczona Polska 2023 się nie zatrzymuje i kolejny tydzień z rzędu zapewni widzom moc atrakcji! W niedzielę, 20 sierpnia będziemy mogli obejrzeć transmisję koncertu TVP z Opola, czyli stolicy polskiej piosenki. Podobnie, jak było na poprzednich eventach, na scenie pojawią się najbardziej znani polscy wykonawcy. Lista koncertów trasy Roztańczona Polska jest długa, a do tej pory odbyły się one już w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie, Władysławowie, Chełmnie, Sochaczewie, Zamościu i Myślenicach. Za każdym razem dostarczały one nie tylko moc emocji przed sceną, ale i przed telewizorami. A po każdym takim występie nie brakuje komentarzy widzów, którzy zachwycają się wokalistami lub ich stylizacjami. Wiele osób zastanawia się teraz - jaka jest lista artystów koncertu Roztańczona Polska w Opolu i gdzie go oglądać? Kto wystąpi w Opolu? Ta lista wykonawców robi wrażenie! Znajdziecie ją poniżej.

Defis w Pierwsza Zmiana Show

Roztańczona Polska Opole - kto wystąpi?

W czasie koncertu Roztańczona Polska w Opolu będzie można zobaczyć i usłyszeć najbardziej znane polskie gwiazdy. Na scenie wystąpią:

  • Michał Wiśniewski
  • Antek Smykiewicz
  • Exaited
  • Rafał Brzozowski
  • Maja Hyży
  • Krystyna Giżowska

Taka lista artystów gwarantuje, że nie będziecie długo musieli zastanawiać się nad tym, co oglądać w niedzielę i co robić w weekend 20 sierpnia w Opolu!

Roztańczona Polska Opole - kiedy i gdzie oglądać?

Zastanawiacie się gdzie i jak oglądać koncert Roztańczona Polska w Opolu? Chętnie pomożemy! Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w Opolu w Parku na Osiedlu Armii Krajowej lub na antenie TVP3. Transmisja koncertu Roztańczona Polska w Opolu rozpocznie się o godzinie 20:00. Chcecie obejrzeć to show na żywo? Nie musicie martwić się o bilety. Koncerty Roztańczona Polska nie są biletowane.

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim