Roztańczona Polska w Sandomierzu już w niedzielę. Kto wystąpi i gdzie oglądać koncert?

i

Autor: AKPA

roztańczona polska

Roztańczona Polska w Sandomierzu już w niedzielę. Kto wystąpi i gdzie oglądać koncert?

2023-08-27 12:50

Nadchodzi znakomita niedziela pełna gwiazd. Trasa Roztańczona Polska 2023 zmierza do kolejnego miasta! W niedzielę, 27 sierpnia koncert TVP odbędzie się w Sandomierzu. Na scenie pojawi się plejada artystów w tym królowa! Kto wystąpi w Sandomierzu? Gdzie oglądać koncert Roztańczona Polska? Gdzie będzie transmisja? Dowiecie się z naszego artykułu.

Roztańczona Polska w Sandomierzu

Choć przed nami przedostatnia niedziela wakacji, to wakacyjna trasa Roztańczona Polska się nie kończy! W niedzielę, 27 sierpnia będziemy mogli obejrzeć transmisję koncertu TVP z Sandomierza. To tam zawiłe zagadki kryminalne rozwiązuje ojciec Mateusz. Jednak tym razem to nie on będzie gwiazdą. Podobnie, jak było na poprzednich eventach, na scenie pojawią się najbardziej znani polscy piosenkarze i piosenkarki. Lista koncertów trasy Roztańczona Polska jest długa, a do tej pory odbyły się one już w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie, Władysławowie, Chełmnie, Sochaczewie, Zamościu, Myślenicach i Opolu. Za każdym razem dostarczały one nie tylko moc emocji przed sceną, ale i przed telewizorami. Do tej pory widzowie mogli zobaczyć m.in. Gosię Andrzejewicz, Pięknych i Młodych, Sławomira i Kajrę, Radka Liszewskiego i Skolima. Po każdym takim występie nie brakuje komentarzy widzów, którzy zachwycają się wokalistami lub ich stylizacjami. Wiele osób zastanawia się teraz - jaka jest lista artystów kolejnego koncertu Roztańczona Polska? Gdzie oglądać koncert Roztańczona Polska w Sandomierzu? Kto wystąpi? Lista wykonawców koncertu Roztańczona Polska Sandomierz jest już znana. Znajdziecie ją poniżej.

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

Roztańczona Polska Sandomierz - kto wystąpi?

W czasie koncertu Roztańczona Polska w Sandomierzu będzie można zobaczyć i usłyszeć najbardziej znane polskie gwiazdy. Na scenie wystąpią:

  • Maryla Rodowicz
  • zespół Felivers
  • Kuba Szmajkowski
  • Dagmara Bryzek
  • Kabaret OTTO
  • Jagoda i Brylant
  • Tatiana Kopala
  • Mike & Laurent

Taka lista artystów gwarantuje, że nie będziecie długo musieli zastanawiać się nad tym, co oglądać w niedzielę i co robić w weekend 27 sierpnia w Sandomierzu!

Roztańczona Polska Sandomierz - kiedy i gdzie oglądać?

Zastanawiacie się gdzie i jak oglądać koncert Roztańczona Polska w Sandomierzu? Jesteśmy od tego, żeby Wam pomóc! Wydarzenie będzie można oglądać na żywo na sandomierskich błoniach lub na antenie TVP3. Transmisja koncertu Roztańczona Polska w Sandomierzu rozpocznie się o godzinie 22:20. Chcecie obejrzeć to show na żywo? Nie musicie martwić się o bilety. Koncerty Roztańczona Polska nie są biletowane.

Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten gwiazdor?
Zenek Martyniuk
Listen on Spreaker.