Roztańczony PGE Narodowy 2024 ze światową gwiazdą! To oni stworzyli tegoroczny hit lata

i

Autor: Facebook.com/Roztańczony PGE Narodowy

roztańczony pge narodowy

Roztańczony PGE Narodowy 2024 ze światową gwiazdą! To oni stworzyli tegoroczny hit lata

2023-11-15 13:18

Na tę wiadomość wszyscy fani imprezy Roztańczony PGE Narodowy z niecierpliwością czekali od kilku dni! Możemy już oficjalnie ogłosić, która światowa gwiazda wystąpi na wydarzeniu w 2024 roku. To twórcy wielkiego, letniego hitu, przy którym bawiły się tłumy. Z pewnością w przyszłym roku poderwą do tańca całą stolicę. Kto to taki?

Roztańczony PGE Narodowy 2024 - kto wystąpi?

Ta impreza to już niemal historyczne wydarzenie, które każdego roku podrywa do tańca kilkadziesiąt tysięcy osób. Roztańczony PGE Narodowy co roku sprawia, że Stadion Narodowy staje się najbardziej rozbawionym miejscem na mapie Polski. Za każdym razem oprócz tupania nóżką i śpiewania nie brakuje największych gwiazd polskiej muzyki. Tylko w 2023 roku na Roztańczonym PGE Narodowym zagrali dla nas m.in. Doda, Edyta Górniak, Skolim, Piękni i Młodzi, Akcent, Blanka, Cleo, Smolasty, Michał Wiśniewski, Majka Jeżowska, MiłyPan, Boys, Disco Boys, Viki Gabor, Weekend, Defis, Łobuzy, Ronnie Ferrari i Top Girls. Przyszły rok zapowiada się jednak z jeszcze mocniejszym uderzeniem. Na Roztańczonym PGE Narodowym 2024 wystąpi bowiem światowa gwiazda muzyki. Ci panowie zdecydowanie znają się na rozkręcaniu dobrej imprezy, bo stworzyli hit, który latem królował na wszystkich parkietach. Kto to taki?

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Roztańczony PGE Narodowy 2024 - The Kolors gwiazdą imprezy

Ta wiadomość z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy w wakacje 2023 nie mogli uwolnić się od numeru "ITALODISCO". Ten kawałek można było usłyszeć niemal w każdym miejscu w Polsce, a już w 2024 roku będziemy mogli zobaczyć jego wykonawców - zespół The Kolors na żywo! To właśnie ta włoska formacja wystąpi jako gwiazda imprezy Roztańczony PGE Narodowy. Zespół tworzą Stash Fiordispino, Alex Fiordispino i Dario Iaculli. A kawałka "ITALODISCO" posłuchano do tej pory w sieci ponad kilkanaście milionów razy! Czy porwie również do zabawy Roztańczony PGE Narodowy? Jesteśmy o tym przekonani!

Roztańczony PGE Narodowy 2024 - data, bilety

W 2024 roku Roztańczony PGE Narodowy odbędzie się 28 września. Bilety na to wydarzenie można nabyć na stronie ebilet.pl. Wejściówki trafiły już do przedsprzedaży. Warto się pospieszyć, ponieważ wtedy najłatwiej zdobyć je w najkorzystniejszej cenie i upolować najlepsze miejsca.