Skolim wypowiedział się o aferze, w którą zamieszany jest Stuu. Zamieścił ważny przekaz

i

Autor: Tomasz Radzik

król latino

Skolim wypowiedział się o aferze Pandora Gate, w którą zamieszany jest Stuu. Zamieścił ważny przekaz

2023-10-05 12:37

Aferą Pandora Gate żyje ostatnio cały polski Internet. Jednak nie tylko on. W sprawie zaczęli się udzielać również politycy. Podjęcie odpowiednich kroków zapowiedział premier Mateusz Morawiecki oraz Zbigniew Ziobro. Teraz o skandalu, w którym głośno jest m.in. o Stuu swoje trzy grosze dorzucił król latino - Skolim.

Pandora Gate - o co chodzi?

To jeden z najgłośniejszych skandali w polskim Internecie. Po publikacji filmu Sylwestra Wardęgi na wielu internetowych twórców padł blady strach, a w komentarzach zawrzało. Do tego stopnia, że sprawą zainteresowali się nawet politycy, którzy do tej pory raczej nie udzielali się w kwestiach Internetu, a sporym osiągnięciem było dla nich już założenie Tik Toka. Przypomnijmy - według ustaleń, które pojawiły się w filmie Sylwestra Wardęgi, na polskim You Tube miało dochodzić do kontaktów pedofilskich z nieletnimi. Jednym z twórców, którego pseudonim pojawia się w tym kontekście jest Stuu. Jednak niewkluczone, że na tym się nie skończy, bo z dnia na dzień na jaw wychodzą kolejne, przerażające informacje. Swój głos w tej sprawie oprócz Youtuberów i polityków zabierają również gwiazdy. Jedną z nich jest król latino - Skolim. Co napisał?

Cały Ja - Skolim

Pandora Gate - Skolim zabrał głos

Afera Pandora Gate wstrząsnęła polskim Internetem. Jeśli wydarzenia opisywane w filmach znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości i na sali sądowej, osobom zamieszanym w sprawę mogą grozić wysokie wyroki skazujące. Do całej afery odniósł się Skolim, który ma na swoim koncie takie numery, jak "Wyglądasz idealnie", "Nie dzwoń do mnie mała" i "Kiss me baby". Piosenkarz zamieścił na swoim story na Instagramie grafikę, na której widać dziewczynkę z ustami zasłoniętymi ręką. Opisem do ilustracji są 2 zdania: Rodzicie kontrolujcie Internet. Najwięksi Youtuberzy są zamieszani w aferze Pedofilskiej !!! Skolim jasno dał do zrozumienia, że nie zgadza się na takie zachowania, a rodzice powinni być mocniej wyczuleni na niewłaściwe sytuacje. On wie o tym, jak mało kto, gdyż sam przecież jest ojcem.