Sopot Festiwal 2022. Kto wystąpi? Gdzie i o której godzinie oglądać? [ARTYŚCI, BILETY]

i

Autor: materiały prasowe TVN Sopot Festiwal 2022. Kto wystąpi? Gdzie i o której godzinie oglądać? [ARTYŚCI, BILETY]

Sopot Festiwal 2022. Kto wystąpi 18 sierpnia? Gdzie i o której godzinie oglądać? [ARTYŚCI, BILETY]

2022-08-18 20:09

Sopot Festiwal 2022 18 sierpnia upłynie pod hasłem #ZAWSZE RAZEM. Z tej okazji w Operze Leśnej wystąpi mnóstwo gwiazd starego i nowego pokolenia. Trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival będzie podzielony na dwie części. Wystąpi m.in. Ewa Bem, Grzegorz Markowski ale i Mrozu oraz Grubson. Kto jeszcze zagra na Sopot Festiwal 2022 18 sierpnia? Gdzie i o której godzinie oglądać koncert?

18 sierpnia to trzeci dzień Sopot Festiwal 2022, podczas którego wystąpi plejada polskich gwiazd. Impreza rozpoczyna się 16 sierpnia i potrwa do 19. Każdego dnia w Operze Leśnej wystąpią inne gwiazdy. Czwarty dzień upłynie pod znakiem kabaretów. Zaś trzeci dzień  Top of the Top Sopot Festival będzie zakończeniem muzycznych wrażeń. Koncert pod hasłem #ZAWSZE RAZEM. TVN chce w ten sposób podziękować widzom za wspólne 25 lat. W tym roku stacja obchodzi jubileusz a Sopot Festiwal to jedno z wydarzeń składających się na obchody urodzin. Kto wystąpi 18 sierpnia  na Sopot Festiwal 2022?

ZOBACZ TEŻ: Sopot Festiwal 2022. Kto wystąpi 16 sierpnia? Gdzie i o której godzinie oglądać? [ARTYŚCI, BILETY]

Sopot Festiwal 2022. Kto wystąpi 18 sierpnia? Lista artystów

Top of the Top Sopot Festiwal 2022 18 sierpnia będzie podzielony na dwie części - „Jestem sobą” oraz „To jest Wasz czas”. Trzecieg dnia festiwalu artyści zaprezentują znane utwory w nowych aranżacjach i odsłonach. Z towarzyszeniem orkiestry wystąpią m.in: Nosowska, Kayah, Agnieszka Chylińska, Ewa Bem, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Markowski, Michał Szpak, Jan Borysewicz, Natalia Przybysz, Ørganek, Patrycja Markowska, Grubson, Ralph Kaminski, Igo, Mrozu, Kuba Badach, Margaret, Pectus, Mery Spolsky, Bovska, Loren Allred, Nick Sinckler, Mateusz Ziółko, Gooral, Karolina Leszko, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny.

Sopot Festiwal 2022. Gdzie i o której godzinie oglądać koncert 18 sierpnia?

Top of the Top Sopot Festiwal 2022 będzie można oglądać na żywo w Operze Leśnej ale także w telewizji TVN. Koncert 18 sierpnia rozpocznie się o godzinie 20:00, wtedy będzie można także obejrzeć transmisję na antenie TVN.

NIE PRZEGAP: Sopot Festiwal 2022. Jacy artyści powalczą o Bursztynowego Słowika? Kto wystąpi 17 sierpnia?

Sopot Festiwal 2022. Bilety – ile kosztują i gdzie kupić?

Bilety na Sopot Festiwal 2022 można kupić w kasie Opery Leśnej w Sopocie, a także w Internecie. Ceny na każdy dzień koncertów zaczynają się już od 115 zł. Bilety w najdroższej strefie zaczynają się od 800 zł. Niestety nie ma karnetów na wszystkie dni koncertowe.

 Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...
Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus (cały występ)