Szpiki z gorącą premierą na koniec roku. „Nie będę kochać” już w sieci! Jak wyszło?

i

Autor: Youtube.com/ Disco Polo Lajf Szpiki z gorącą premierą na koniec roku. „Nie będę kochać” już w sieci! Jak wyszło?

Szpilki z gorącą premierą na koniec roku. „Nie będę kochać” już w sieci! Jak wyszło?

2021-12-20 10:45

„Nie będę kochać” to najnowsza piosenka zespołu Szpilki. Dziewczyny postawiły na taneczny utwór utrzymany w klimacie disco polo ale z dance’owym twistem, a w teledysku nie brakuje gorących scen. Co na to fani?

Wszystko wskazuje na to, że najnowsza piosenka - „Nie będę kochać” - zespołu Szpilki dołączy do kawałków uwielbianych przez miłośników formacji. Dziewczyny słyną z takich utworów, jak np. „Zaczaruję”, „Zaczniemy od buzi”, czy „Chciałabym więcej”. Klaudia, Milena i Marlena znów oddają w ręce fanów piosenkę, która porywa do tańca. Utworu można było po raz pierwszy posłuchać w VOX FM 16 grudnia. Teraz można także oglądać teledysk do „Nie będę kochać”. W klipie nie brakuje bardzo gorących, intymnych scen. Co na to fani?

ZOBACZ TEŻ: Choinka last minute w Twoim domu. Przywiezie ją Choinkowy kurier VOX FM. Jak się zgłosić?

- Fantastyczna piosenka, genialny teledysk, kapitalny aranż.

- Fantastyczny kawałek, teledysk! Tak słuchając się zastanawiam, który głos najbardziej mi się podoba, ale chyba nie warto, wszystkie dziewczyny śpiewają naprawdę cudownie! Od kiedy poznałem Waszą muzykę, jestem zachwycony! Nie inaczej jest przy tym utworze. Dzięki!

- Genialna piosenka a teledysk pikantny. Jak dla mnie rewelacja - komentują internauci.

Muzykę do piosenki „Nie będę kochać” napisał Kazimierz Krzysiek. Słowa dzieło zespołu Szpilki czyli: Marleny Sztando, Mileny Grzywacz oraz Klaudii Przybyszewskiej.