Szpilki pokazują „Wenezuelski film”. Fani nie mają wątpliwości, jest kolejny hit

i

Autor: YouTube.com/ Disco Polo Lajf Szpilki pokazują „Wenezuelski film”. Fani nie mają wątpliwości, jest kolejny hit

Szpilki pokazują „Wenezuelski film”. Fani nie mają wątpliwości, jest kolejny hit

2022-02-20 14:57

„Wenezuelski film” to najnowsza piosenka zespołu Szpilki. Utwór znany z koncertów jako „Życie to nie bajka” doczekał się teledysku. Marlena, Klaudia i Milena wyglądają w nim obłędnie. Fani nie mają wątpliwości, że dziewczyny mają kolejny hit.

Piosenki pod tytułem „Wenezuelski film” można było posłuchać w VOX FM jeszcze przed premierą. Autorem słów i muzyki do najnowszego kawałka zespołu Szpilki jest doskonale znany fanom disco polo Łukasz Gesek - wokalista, kompozytor i producent. Do sieci trafił właśnie teledysk. Klip do kawałka „Wenezuelski film” zrealizowano w pałacu w Janowie Podlaskim. - „Dziękujemy za wspólną pracę nad tym utworem. Tutaj wszystko się zgadza. Melodia i tekst idealnie wpasowały się w klimat i głosy dziewczyn. Teledysk również bardzo dobry. Napisałem wiele tekstów, ale ten jest jednym z najlepszych i bardzo się cieszę, że trafił w tak dobre ręce. Trzymam kciuki za dziewczyny" - napisał pod klipem Łukasz Gesek. Także według fanów zarówno piosenka, jak i teledysk, są znakomite.

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM. Doda zdetronizowała Darię? Kto zwyciężyła 394 notowanie?

- Kolejny hit! Brawo! Cudownie się słucha i ogląda. Życie to nie bajka.

- Mega utworek. Do tego cudny teledysk. Gratuluję.

- Hit hit i jeszcze raz hut. Teledysk super. A dziewczyny wyglądają jak modelki - komentują internauci.

QUIZ. Fantazja polskich tłumaczy. Te filmy nazywały się zupełnie inaczej! Zgadniesz jak?

Pytanie 1 z 10
Na początek klasyka. Tłumacz nie przewidział, że będą kolejne części, które niekoniecznie odbywać się będą w szklanym wieżowcu. Tymczasem oryginalnie "Szklana pułapka" to: