METAMORFOZA

Tak kiedyś wyglądała Edyta Folwarska. Ze skromnej prezenterki w prawdziwą celebrytkę!

2024-06-25 15:11

Fani muzyki disco polo dobrze wiedzą kim jest Edyta Folwarska. To prezenterka, która od lat związana jest ze stacją Polo TV, ale także pisarka, która ma na swoim koncie kilka napisanych książek. Pamiętacie dziennikarkę z początków jej kariery? Edyta Folwarska na przestrzeni lat mocno się zmieniła.

Edyta Folwarska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy jeśli chodzi o branżę disco polo. Choć nie jest wokalistką, ani założycielką żadnego zespołu, to od lat kojarzona jest z tym nurtem muzycznym ze względu na pracę w Polo TV. Widzowie mogą kojarzyć ją nie tylko z prowadzenia koncertów, ale przede wszystkim z programów jak na przykład Disco weekend z Blondi, Polo TV, czy też Poczekalnia Disco Polo Live. Oprócz kariery w telewizji, Edyta Folwarska jest pisarką i znaną influencerką na Instagramie. Dziennikarka wydała gorące romansidła, które w szybkim tempie stały się hitem wśród czytelników, a na podstawie jednego z nich - dokładnie chodzi tu o książkę "Pokusa", powstał film o takim samym tytule, nad którym pracowała między innymi piosenkarka i reżyserka filmowa Maria Sadowska.

ZOBACZ TAKŻE: Daniel Biczak z "Pięknych i młodych" pokazał jak odpoczywa po koncertach. Córki zrobiły mu najlepszy masaż!

Skolim - Koncert na patelni | Radio Vox FM

Edyta Folwarska - kiedyś i dziś

Edyta Folwarska ma obecnie 37 lat i bogatą karierę w mediach. Ogromną rozpoznawalność zapewniła jej współpraca ze stacją Polo TV, z którą związana jest od wielu lat. Pamiętacie ją za czasów Disco Star, gdy za kulisami pytała uczestników o ich odczucia, a później na scenie współprowadziła program z Maciejem Smolińskim? Wtedy Edyta Folwarska wyglądała na nieśmiałą blondynkę i często nosiła lekko pofalowane włosy do ramion. Dziś Edyta Folwarska mocno dba o sylwetkę, często pokazuje się w prostych włosach i bez żadnego ale jest modową inspiracją wielu Polek.

W naszej galerii poniżej znajdziecie zdjęcia Edyty Folwarskiej z początków kariery, jak i te teraźniejsze. Trzeba przyznać, że metamorfoza jest widoczna gołym okiem.