telewizja

To dlatego Maciej Dowbor odszedł z Polsatu? Zaskakujące słowa!

2024-07-08 12:38

Maciej Dowbor kilka tygodni temu ogłosił decyzję o tym, że odchodzi z Polsatu. To zdziwiło wiele osób, ponieważ prezenter był związany ze stacją od lat i prowadził m.in. program Twoja twarz brzmi znajomo. Choć sam zapewniał, że odchodzi w zgodzie, to ostatnie informacje budzą pewne podejrzenia. Gdzie jest prawda?

Maciej Dowbor odszedł z Polsatu

W ostatnim czasie w Polsacie doszło do wielu zaskakujących ruchów. Wiosną pojawiła się odmieniona edycja programu Taniec z gwiazdami. Jeszcze wcześniej Edward Miszczak podjął decyzję o zmianie prowadzącej program Nasz nowy dom, a także wymienił skład w formacie Twoja twarz brzmi znajomo. W tym uchował się jednak Maciej Dowbor, czyli lubiany przez widzów prezenter stacji, a prywatnie partner Joanny Koroniewskiej. Ostatnio jednak nieoczekiwanie gwiazdor ogłosił światu, że jego drogi z telewizją Polsat się rozchodzą. Tym samym show Twoja twarz brzmi znajomo będzie miało nowego prowadzącego, a nawet... prowadzącą. Sam Maciej Dowbor zapewniał, że ze stacji odchodzi w zgodzie i bez żadnych sporów. Ostatnio jednak w sieci pojawiły się dość zaskakujące informacje o możliwych kulisach tej decyzji.

Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu. Ludzie załamani. Błyskawiczna reakcja stacji!

Maciej Dowbor czuł się niedoceniany?

Program Twoja twarz brzmi znajomo to jedna z flagowych produkcji Polsatu. Jedna z najdroższych w realizacji, ale i osiągająca niemałe wyniki oglądalności. Program ma powrócić do emisji jesienią. Jednak to nie jedyna ciekawa pozycja na antenie stacji. Polsat ma bowiem wystartować z nową śniadaniówką - Halo, tu Polsat. Tę mają poprowadzić m.in. Krzysztof IbiszMaciej Kurzajewski czy Katarzyna Cichopek. Okazuje się, że to właśnie ten program mógł zaważyć na decyzji o odejściu z Polsatu, którą podjął Maciej Dowbor- Sporo osób jest też zaskoczonych faktem, że oferty prowadzenia tego programu nie dostał Maciek Dowbor. Na Ostrobramskiej szepcze się, że to właśnie to przelało u niego czarę goryczy i zadecydowało o ostatecznym odejściu ze stacji - powiedział informator Pudelka. Ile w tym prawdy? Tego nie wiemy. Jednak ostatnio pojawia się coraz więcej nieoficjalnych informacji o tym, jakoby Maciej Dowbor miał szykować się do przejścia do TVP... Czekamy!