Top Girls rozpadło się przez kłótnie? Angelika Żmijewska nagrała specjalne wideo

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska Top Girls rozpadło się przez kłótnie? Angelika Żmijewska nagrała specjalne wideo

disco polo

Top Girls rozpadł się przez kłótnię? Angelika Żmijewska nagrała specjalne wideo

2023-12-27 13:09

Top Girls to jedna z najbardziej znanych formacji na rynku disco polo. Choć po pierwotnym składzie w Top Girls nie ostał się już nikt, to zespół nie narzeka na brak popularności. Dawniej występowały w nim Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz. Z czasem jednak odeszły i stworzyły Topky. Dlaczego? Jest na to ciekawa teoria.

Top Girls rozpadły się przez kłótnię dziewczyn?

Formacja Top Girls w ostatnich latach przechodziła spore zmiany. Najpierw występowały w niej Paula Karpowicz, Angelika Żmijewska i Justyna Lubas. Z czasem dwie pierwsze wokalistki jednak odeszły, a do grupy, która stworzyła takie hity, jak "Mleczko" czy "Jakbyś mnie zechciał" dołączyły Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura. Rok 2023 przyniósł kolejną zmianę. Swoje odejście z formacji ogłosiła Justyna Lubas, która postanowiła postawić na solową karierę. Tym samym do zespołu dołączyła w jej miejsce Olga Siemieniecka. Wróćmy jednak do początku. Odejście Pauli Karpowicz i Angeliki Żmijewskiej w 2021 roku wywołało niemałe poruszenie. Fani zaczęli snuć różne domysły, dlaczego formacja się rozpadła, a dziewczyny postanowiły pójść w swoją stronę, tworząc Topky. Teraz głos postanowiła zabrać Angelika Żmijewska.

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Angelika Żmijewska o rozpadzie Top Girls

Angelika Żmijewska słynie ze swojego luzu i otwartości. Chętnie opowiada też o różnych nietypowych sytuacjach z jej życia. Taka miała ostatnio miejsce podczas podróży pociągiem. Angelika spotkała w nim pana, który dość głośno słuchał różnych piosenek disco polo. W pewnym momencie rozmowa zeszła na same Topky i Top Girls. Muzyczny ekspert zaczął rozmawiać z Angeliką o historii Top Girls i odejściu z niego wokalistek, nie zdając sobie sprawy z tego, że rozmawia z samą zainteresowaną. Mało tego - z ust mężczyzny padł nawet powód rozpadu Top Girls. Powiedział on Angelice (która wszystko nagrywała na Insta), że formacja się rozleciała, ponieważ dziewczyny się pokłóciły. To wyraźnie rozbawiło samą Angelikę. Co faktycznie wydarzyło się przed laty w Top Girls? Tego pewnie raczej się nie dowiemy, ale przyznacie - sama historia z pociągu jest mocno zabawna.