Topky - Czy można kochac tak

i

Autor: YouTube.com/Topky Topky - "Czy można kochac tak"

Topky lecą ostro w dół za to David Guetta i Bebe Rexha zebrali najwięcej głosów i wygrali Best Listę VOX FM. Kto jeszcze wskoczył na podium?

2022-12-16 20:08

David Guetta & Bebe Rexha ze swoim kawałkiem „I'm Good (Blue)” zdobyli najwięcej głosów słuchaczy VOX FM i wygrali najnowsze notowanie Best Listy. Solidną porażkę zaliczyły Topky. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz z kawałkiem „Czy można kochać tak” spadają daleko poza podium. Co jeszcze się zmieniło w tym tygodniu?

437 notowanie Best Listy VOX FM przyniosło sporo niespodzianek. Jedną z największych jest solidny spadek nowości zespołu Topky. Piosenka „Czy można kochać tak” spadła z trzeciego miejsca na piętnaste. Zmiany także na pierwszej pozycji. David Guetta & Bebe Rexha  ze swoim kawałkiem „I'm Good (Blue)” wskoczyli na pierwsze miejsce z piątego. Za to utwór JJ pod tytułem„Still (I got summer on my mind)”  w tym tygodniu spada z pierwszego na trzecie miejsce. Na drugim bez zmian – Doda i „Melodia ta”. Z Best Listy wypadają: Shantel – „Efekt miłości”, Gabry Ponte „Another Night”, After Party – „Na parkiecie będziesz wywijała”, Acraze – „Believe”. W propozycjach pojawiły się m.in.: Jorrgus – „Nocy mi nie szkoda” czy Power Play – „Pędzę do Ciebie”. Pełne 437 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Żona wokalisty disco polo przekazała dobrą nowinę i pokazała zdjęcie. „Będę dużym chłopcem po tatusiu”

O Choinka VOX FM! Magda rozpakowuje swój prezent