Topky - „Znów spina” przedpremierowo w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: Instagram.com/topky_official Topky - „Znów spina” przedpremierowo w VOX FM! Kiedy?

Topky - „Znów spina” przedpremierowo w VOX FM! Kiedy?

2021-12-23 14:18

Takiej niespodzianki nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani. Topky nagrały nowy kawałek i zaskoczyły informacją o premierze w święta. Wcześniej kawałka „Znów spina” będzie można posłuchać tylko w VOX FM!

„Znów spina” to najnowsza, a zarazem trzecia autorska piosenka w karierze Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz wydana pod szyldem Topky. Byłe wokalistki Top Girls od września działają w duecie. Na koncie mają już takie utwory, jak „Szpile”, „Bez wad” oraz cover  „All For You” zespołu Ace Of Base. Kilka dni temu dziewczyny poinformowały, że teledysk do kolejnego kawałka już się montuje, ale nie mają pomysłu na tytuł. Później pytały internautów jaki gwiazdkowy prezent chcieliby dostać - no i jest niespodzianka. Utwór pod tytułem „Znów spina (Long Island)” będzie miał premierę w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia czyli 25 grudnia. Wcześniej najnowszej piosenki zespołu Topky będzie można posłuchać tylko w VOX FM, już 23 grudnia o godzinie 21.25.

ZOBACZ TEŻ: Szpiki z gorącą premierą na koniec roku. „Nie będę kochać” już w sieci! Jak wyszło?

QUIZ. Jak dobrze znasz świąteczne hity? Last Christmas to nie wszystko! Komplet punktów w tym quizie to wyzwanie

Pytanie 1 z 10
1. Na początek coś prostego. Który utwór, grany przez rozgłośnie radiowe już w listopadzie, zwiastuje rychłe nadejście Bożego Narodzenia?
Topky o odejsciu z Top Girls