Wakacyjna Trasa Dwójki 2021

i

Autor: Instagram @badzmyrazem.tvp Wakacyjna Trasa Dwójki 2021

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kiedy i gdzie oglądać oraz kto wystąpi 22 sierpnia w Chełmie?

2021-08-17 18:35

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 tym razem zawita na Lubelszczyznę. 22 sierpnia 2021 w Chełmie zaprezentują się polskie i zagraniczne gwiazdy. W ramach hasła „Lato, Muzyka Zabawa” zaśpiewają m.in.: Edyta Górniak, Halina Frąckowiak czy Norbi. Kto jeszcze wystąpi 22 sierpnia w Chełmie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 zatrzyma się na dziewiątym już przystanku. Kolejny raz czeka nas noc pełna wrażeń, tym razem na wschodzie Polski. Nawet jeśli pogoda 22 sierpnia nie dopisze, to o gorącą atmosferę zadbają artyści. Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie zapewni widzom i uczestnikom koncertu plejadę polskich i zagranicznych gwiazd. Swoje najsłynniejsze hity zaśpiewa uwielbiany przez fanów disco polo Radek Liszewski z zespołem Weekend. Kto jeszcze wystąpi 22 sierpnia w Chełmie i gdzie oglądać kolejny koncert pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa”?

ZOBACZ TEŻ: Sławomir załamany. Kajra wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami” u boku tego przystojniaka

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kto wystąpi 22 sierpnia w  Chełmie?

Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie przyciągnie fanów muzyki tanecznej i nie tylko. 22 sierpnia wystąpi sporo gwiazd disco polo i pop. Na scenie amfiteatru w Chełmie zaprezentują się Edyta Górniak, Halina Frąckowiak, Ryszard Makowski, zespół Weekend, Milano, Wiktoria & Julia, Marien, Norbi oraz Bayera. Gdzie oglądać?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Zenek Martyniuk – piosenki. Jak dobrze znasz kawałki króla disco polo?

Pytanie 1 z 8
Największym hitem Zenka Martyniuka jest utwór „Przez Twe oczy zielone”. Zgodnie z tekstem wokalista chce ukryć ukochaną w:

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kiedy o gdzie oglądać koncert 22 sierpnia w Chełmie?

Wakacyjna Trasa Dwójki, jak zawsze odbędzie się w niedzielę. Dziewiąty, przedostatni już przestanek pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa" rozpocznie się 22 sierpnia o 20:00 w Chełmie. O tej samej godzinie będzie można oglądać transmisję koncertu na antenie TVP2.

Punkt Krytyczny Katastrofa Pod Otłoczynem