Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

i

Autor: materiały prasowe Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - Sopot. Gdzie i o której godzinie oglądać koncert 28.08. z Zenkiem Martyniukiem i innymi gwiazdami disco polo? [TRANSMISJA]

2022-08-28 16:01

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 – Sopot to dwudniowa impreza na zakończenie plenerowych koncertów telewizji publicznej, które można oglądać na miejscu i w TV. Ostatni koncert już w niedzielę, 28 sierpnia. Na scenie wystąpią gwiazdy disco polo z Zenkiem Martyniukiem na czele. Ale nie zabraknie też zagranicznych artystów. Gdzie i o której godzinie oglądać koncert pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa” 28 sierpnia w Sopocie?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Sopocie rozpocznie się już w sobotę 27 sierpnia, ale koncert finałowy zaplanowano w niedzielę 28 sierpnia. Tego dnia w Operze Leśnej wystąpi m.in. Zenek Martyniuk inne gwiazdy disco polo. Nie zabraknie tez zagranicznych artystów. O której godzinie i gdzie będzie można obejrzeć koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 w Sopocie?

ZOBACZ TEŻ: Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 – Sopot. Kto wystąpi 27 i 28 sierpnia? Lista gwiazd [ZESPOŁY, ARTYŚCI]

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 – Sopot. Gdzie i o której godzinie można oglądać koncert 28 sierpnia? [TRANSMISJA]

Koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki w Sopocie 28 sierpnia rozpoczyna się o godzinie 20:00. Waśnie tego dnia wystąpi Zenek Martyniuk oraz zagraniczne gwiazdy. Również o godzinie 20:00 będzie można oglądać go w telewizji. Transmisja koncertu z Sopotu- „Lato muzyka zabawa" dostępna będzie także 28 sierpnia na antenie TVP2 oraz TVP Polonia.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 – Sopot. Ile kosztują bilety i gdzie kupić?

Wstęp na koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 w Sopocie podobnie jak na poprzednie koncerty jest bezpłatny. Dlatego fani muzyki tanecznej nie musza zaprzątac sobie głowy ceną. trzeba jednak mieć specjalną wejściówkę. Można ją zarezerwować  na stronie internetowej www.worldmedia.pl

NIE PRZEGAP: Szpilki – „Jedna chwila”. Ta nowość disco polo zaprowadzi zespół na szczyt?

QUIZ: Jak dobrze znasz współczesne piosenki disco-polo? UDOWODNIJ!

Jak dobrze znasz współczesne piosenki disco-polo? UDOWODNIJ!

Pytanie 1 z 11
Jakie ma marzenie wokalista After Party w piosence Niech nam zazdrości cały świat?
Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Dolnym Śląsku