Wielkie zmiany w ramówce TVN! Widzowie popularnego serialu mogą nie być zadowoleni

i

Autor: AKPA Wielkie zmiany w ramówce TVN! Widzowie popularnego serialu mogą nie być zadowoleni

telewizja

Wielkie zmiany w ramówce TVN! Widzowie popularnego serialu mogą nie być zadowoleni

2023-11-29 15:10

TVN wprowadza wielkie zmiany w swojej ramówce! Widzowie popularnych seriali mogą nie być zadowoleni. Produkcje zmienią bowiem swoje miejsca w programie tv. Mowa m.in. o serialach "Detektywi" i "Ukryta prawda". Te widzowie TVN już od przyszłego tygodnia będą oglądać o zupełnie innej godzinie. Jakie zmiany zajdą?

TVN program tv - zmiany w ramówce. Kiedy oglądać?

Tegoroczna ramówka TVN dostarczyła widzom wielu emocji. Do programu tv TVN powrócił m.in. serial "Detektywi" z Anną Potaczek i Maciejem Dęboszem. Produkcja została reaktywowana po wielu latach przerwy. Oprócz tego widzowie mogli zobaczyć też nowy serial "Zapisane w gwiazdach", w którym obserwowali losy różnych bohaterów, którzy w rozwiązywaniu zagadek swojego życia radzili się wróżek. Nie zabrakło też klasyku, czyli produkcji "Ukryta prawda". Okazuje się jednak, że już niebawem widzów TVN czekają spore zmiany. Stacja wprowadza bowiem w swojej ramówce korekty, które sprawią, że nie wszyscy mogą być do końca zadowoleni. Część widzów ma przecież całe rytuały oglądania konkretnych programów telewizyjnych według określonego schematu. Ten będą musieli jednak zmienić lub zrezygnować z oglądania swoich ulubionych produkcji. Co się zmieni?

KACPER BLONSKY | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

TVN - "Detektywi", "Ukryta prawda" i "Zapisane w gwiazdach" zmiana godziny emisji

TVN zmieni już w przyszłym tygodniu godziny emisji 3 popularnych seriali. Widzowie stacji bardzo chętnie oglądają produkcje "Detektywi", "Ukryta prawda" oraz "Zapisane w gwiazdach". Programy czekają jednak zmiany miejsca w ramówce TVN. Od 4 grudnia widzowie TVN będą mogli oglądać serial "Ukryta prawda" wcześniej, bo już o 16:50, a nie 17:55, jak dotychczas. Jego miejsce w ramówce zajmą "Detektywi" oraz "Zapisane w gwiazdach", czyli seriale, które zaczynały się o 16:50. Tym samym będą się one zaczynały przed "Faktami". Czy ta zmiana w ramówce TVN przypadnie oglądającym do gustu? O tym dowiemy się zapewne już niebawem, po pierwszych badaniach oglądalności. Jednak podejrzewamy, że nie wszyscy mogą być do końca zadowoleni.