Hotel Paradise All Stars powstaje. Kiedy premiera nowej edycji?

i

Autor: TVN Hotel Paradise All Stars powstaje. Kiedy premiera nowej edycji?

Programy rozrywkowe

Złe wieści dla fanów Hotelu Paradise. Twórcy zdobyli się na odważny krok

2023-04-12 20:25

Choć edycje specjalne popularnych programów, w których śledzimy losy „starych” uczestników nie cieszą się zbytnią przychylnością widzów, telewizja TVN postanowiła zrealizować tego typu format. Kiedy zobaczymy Hotel Paradise All Stars?

Stało się. Hotel Paradise, zanim powróci do nas z kolejnym sezonem, doczeka się edycji specjalnej. Zawitają w niej uczestnicy poprzednich odsłon, którym nie udało się odnaleźć miłości (tudzież jej utrzymać).

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jechali po bandzie i szokowali Polaków. Oto 5 najostrzejszych programów telewizyjnych

Hotel Paradise All Stars powstaje. Kiedy premiera nowej edycji?

Hotel Paradise All Stars zobaczymy już w maju w TVN7 i na Playerze (dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona, podobnie jak miejsce akcji). Klaudia El Dursi powróci oczywiście jako prowadząca, a uczestnikami będą wyłącznie weterani poprzednich sześciu sezonów. Oczywiście tylko ci, którzy wciąż są singlami. Czy doświadczenie zrobi swoje i tym razem uda im się odnaleźć miłość (i wygrać wielką kasę)? Przekonamy się już za kilka tygodni!

Przypominamy również, że w międzyczasie kręcona jest kolejna regularna odsłona Hotelu Paradise, w której zobaczymy wyłącznie nowe twarze. Tutaj choćby przybliżona data debiutu okryta jest tajemnicą, ale śmiało możemy zakładać, że dojdzie do niego w jesiennej ramówce TVN-u.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX test wiedza ogólna
Listen on Spreaker.