Top Girls

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Zmiany w Top Girls! Wokalistka wychodzi za mąż, podała termin

2021-03-25 11:33

Dziewczyny z Top Girls zaskakują swoich fanów na każdym kroku. Angelika, Justyna i Paula wydały ostatnio singiel pod tytułem „Taniec to rozmowa” i wszystko wskazuje na to, że taniec – ten pierwszy – przed jedną z wokalistek. Paula Karpowicz podała termin ślubu!

Paula Karpowicz, to jedna z trzech utalentowanych i pięknych wokalistek zespołu Top Girls. W ubiegłym roku, święta Bożego Narodzenia piosenkarka pochwaliła się dobrą nowiną. Grzegorz Zimecki (manager Miłego Pana) oświadczył się Pauli, a ona odpowiedziała tak. Romantyczne zdjęcia obiegły sieć. Przyszły maż jednej z trzech wokalistek Top Girls bardzo się postarał. Był ogromny  bukiet czerwonych róż, a standardowe pytanie – czy zostajesz moją żoną? – pojawiło się na torcie!

Teraz wokalistka podzieliła się z fanami kolejną wiadomością. Jest data ślubu! Para stanie na ślubnym kobiercu w 2022 roku, wiadomo, że będzie to miesiąc z literą „r” w nazwie. W swoim Insastory Paula Karpowicz poinformowała także, że lista gości jest już gotowa w dodatku między narzeczonymi panuje pełna zgoda w kwestii dekoracji i stylu przyjęcia. Gratulujemy i czekamy na szczegóły!