Był tak pijany, że zasnął za kierownicą. Miał prawie 4 promile!

i

Autor: Pixabay Był tak pijany, że zasnął za kierownicą. Obudziła go policja

Był tak pijany, że zasnął za kierownicą. Miał prawie 4 promile!

2021-07-07 15:07

Policjanci z wydziału ruchu drogowego interweniowali w Makowisku, gdzie według zgłoszenia, kierujący fordem jedzie całą szerokością jezdni. Mundurowi po przyjeździe na miejsce zastali wskazany przez zgłaszającego samochód stający na parkingu. Na fotelu kierowcy spał mężczyzna, który w ręce trzymał kluczyki. Badanie alkomatem wykazało, że 47-latek miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w piątek, po godzinie 7.00. Informację o kierującym fordem, który jedzie cała szarością jezdni, przekazał dyżurnemu jarosławskiej komendy kierowca, który jechał za tym pojazdem. Policjanci natychmiast udali się w kierunku Makowiska, gdzie na parkingu, przed jednym z bloków, zauważyli opisany samochód. Wewnątrz pojazdu, na fotelu kierowcy spał mężczyzna, który w ręce trzymał kluczyki.

CZYTAJ TAKŻE: Kierowca ciężarówki wjechał w stojące w korku auto!

Miał prawie 4 promile!

Po obudzeniu 47-letniego mieszkańca gminy Jarosław funkcjonariusze zbadali go alkomatem. Wynik na urządzeniu pokazał 3,68 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 47-latek usłyszał już zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, przy czym nie zrobił to pierwszy raz. Był prawomocnie skazany za to samo przestępstwo. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Pijany mężczyzna jechał wężykiem ulicami Olsztyna

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa
Źródło: Był tak pijany, że zasnął za kierownicą. Miał prawie 4 promile!