Dostali punkty karne i po 1500 zł mandatu! Przekroczyli dozwoloną prędkość

i

Autor: Unsplash.com/ CHUTTERSNAP

Grupa SPEED w akcji. Piraci drogowi dostali punkty karne i po 1500 zł mandatu!

2022-01-27 15:45

Policjanci z tarnobrzeskiej grupy SPEED w gminie Nowa Dęba złapali wczoraj na gorącym uczynku dwóch piratów drogowych. Pierwszy, zatrzymany został w miejscowości Alfredówka, przez którą pędził ponad 100 km/h na godzinę. Z podobną szybkością jechał też w Nowej Dębie 47–letni Czech. Nie obyło się bez wysokich mandatów.

O zdrowym rozsądku zapomnieli dwaj kierowcy, których wczoraj na terenie gminy Nowa Dęba zatrzymali mundurowi z tarnobrzeskiej grupy SPEED. Pierwszy z nich w ręce funkcjonariuszy wpadł około godziny 11 w miejscowości Alfredówka. W terenie zabudowanym pędził z prędkością ponad 100 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o obszarze zabudowanym o 53 km/h. O 54 km/h zaś, dozwoloną szybkość przekroczył w Nowej Dębie 47-letni Czech.

CZYTAJ TAKŻE: JASŁO: Paliła się hala produkcyjno-magazynowa przy ul. Towarowej

Nie obyło się bez wysokich mandatów

Obydwaj za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym dostali punkty karne i po mandacie - każdy w wysokości 1500 zł. Możliwość legalnej jazdy autem stracili na najbliższe 3 miesiące. - Pamiętajmy, że brawura i nadmierna prędkość, to główne przyczyny wypadków, które mogą mieć tragiczne skutki. Świadome narażanie na niebezpieczeństwo siebie oraz innych uczestników ruchu, stanowi rażący brak odpowiedzialności i zdrowego rozsądku - przypominają policjanci

"Eko etno" wystawa w muzeum w Lesznie

Slang Młodzieżowy. Udowodnij, że nie jesteś boomerem!

Pytanie 1 z 13
"Srogo" to inaczej...
Źródło: Grupa SPEED w akcji. Piraci drogowi dostali punkty karne i po 1500 zł mandatu!