Internauta porównał policjantów do "nazistowskich zbrodniarzy". Za swój wpis już przeprosił

2021-04-19 12:11 A.I

- Trudna sytuacja związana z pandemią koronawirusa, wymaga od nas przede wszystkim odpowiedzialności i stosowania się do obowiązujących przepisów. Policyjne kontrole wskazują jednak, że nie wszyscy stosują się do sanitarnych obostrzeń i w sposób krzywdzący oceniają pracę funkcjonariuszy – czytamy na stronie policji. To wszystko przez oczerniający prace policji wpis, gdzie jeden z internautów porównał funkcjonariuszy do „nazistowskich zbrodniarzy”. Za swój wpis już przeprosił.

Od ponad roku w Polsce, jak i na świecie trwa walka z pandemią. Na różnych frontach, różne grupy zawodowe starają się co dziennie przeciwstawić wirusowi. Nie wszyscy stosują się do obostrzeń wprowadzonych przez rząd. To skutkuje interwencjami policji. Właśnie jedna z takich interwencji była początkiem lawiny hejtu, która wylała się na krośnieńską policję. Jeden z internautów porównał policjantów do „nazistowskich zbrodniarzy”

Kibole okradli własny klub

POLUB NASZ NOWY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS NA FACEBOOKU!

Porównał policjantów do "nazistowskich zbrodniarzy"

Jak czytamy na stronie krośnieńskiej policji w minionym tygodniu, na jednym z osiedli w Krośnie, policjanci podjęli interwencję wobec grupy osób nieprzestrzegających obowiązku zakrywania ust i nosa. Sprawcy wykroczenia zostali ukarani mandatami. Informację o zdarzeniu opublikowano na stronie jednego z lokalnych portali informacyjnych. Pod artykułem pojawiły się komentarze, w których internauci hejtowali pracę policjantów.

- Jeden z wpisów porównywał krośnieńskich funkcjonariuszy do „nazistowskich zbrodniarzy”, co wywołało powszechne oburzenie wśród policjantów. Krzywdząca i niesprawiedliwa opinia o funkcjonariuszach, którzy codziennie z narażeniem swojego zdrowia i życia pełnią służbę na rzecz mieszkańców regionu, nie mogła zostać zlekceważona. – czytamy na stronie policji.

CZYTAJ TAKŻE: Dostałeś SMS-a o zatrzymanej paczce przez SŁUŻBY CELNE? Nie klikaj w link! To oszustwo

Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów przy Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie przeprowadził z rozmowę z autorem krzywdzącego komentarza. Internauta wyraził skruchę i opublikował pisemne przeprosiny na łamach portalu, gdzie wcześniej zamieścił oczerniający wpis pod adresem policjantów.

- Nie ma zgody na bezprawne działania oczerniające dobre imię dziesiątek tysięcy Policjantów, którzy z narażeniem życia pełnią codzienną służbę w trudnych czasach pandemii - zaznaczają policjanci w komunikacie.

Źródło: Internauta porównał policjantów do "nazistowskich zbrodniarzy". Za swój wpis już przeprosił
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany