JASŁO: Najbliższe dwa miesiące 36-latek spędzi w areszcie

i

Autor: Materiały prasowe/ KPP Jasło

JASŁO: Najbliższe dwa miesiące 36-latek spędzi w areszcie

2022-01-07 11:23

Za popełnione przestępstwa mieszkańcowi Jasła grozi kara nawet do 10 lat więzienia. Mężczyznę zatrzymali jasielscy mundurowi, wezwani do interwencji w jednej z drogerii przy ul. Kazimierza Wielkiego, z której 36-latek ukradł kosmetyki i uciekł.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano. Około godziny 9 dyżurny jasielskiej komendy dostał zgłoszenie dotyczące natychmiastowej interwencji w jednym ze sklepów z kosmetykami na ul. Kazimierza Wielkiego. Z relacji świadków wynikało, że nieznany mężczyzna ukradł ze sklepu kosmetyki o łącznej wartości 650 złotych i uciekł w kierunku centrum miasta.

Po kilkunastu minutach mundurowi zatrzymali podejrzanego w pobliżu Urzędu Miasta. To 36-letni mieszkaniec Jasła. Podczas kontroli osobistej policjanci odzyskali skradzione mienie. Zatrzymany 36-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał kilka zarzutów, do niektórych z nich się przyznał. Wczoraj Sąd Rejonowy w Jaśle zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na najbliższe dwa miesiące- mówi Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W trakcie interwencji zaś, mundurowi ustalili, że zatrzymany mężczyzna może być odpowiedzialny także za kradzież kosmetyków w sklepie przy ul. Jana Pawła II. Złodzieja próbował wtedy zatrzymać pracownik ochrony- po krótkiej szarpaninie mężczyzna uciekł jednak ze sklepu.

Za popełnione przestępstwa mieszkańcowi Jasła grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Quiz. Pamiętasz, co wydarzyło się w 2021 roku? Wynik minimum 10/15 to obowiązek

Pytanie 1 z 15
Słynna wypowiedź o "cnotach niewieścich" padła z ust:
Przejazd kolejowy w oku policyjnej kamery! Posypały się mandaty
Drogowskazy: o terapii lasem i zdrowiu psychicznym Polaków. TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ
Źródło: JASŁO: Najbliższe dwa miesiące 36-latek spędzi w areszcie