JASŁO: Pożar został już ugaszony. Paliła się  hala produkcyjno-magazynowa przy ul. Towarowej

i

Autor: Unsplash.com/ Nejc Soklič

JASŁO: Paliła się hala produkcyjno-magazynowa przy ul. Towarowej

2022-01-27 14:31

W Jaśle paliła się hala produkcyjno-magazynowa przy ul. Towarowej. Na miejscu z ogniem walczyło 9 zastępów straży pożarnych. Ze względu an duże zadymienie pomieszczenia strażacy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych. Ogień został już ugaszony.

Prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia była nieostrożność przy prowadzeniu prac. Strażacy z powiatu jasielskiego przed godziną 10 wezwani zostali do pożaru, który wybuchł w hali produkcyjno-magazynowej przy ul. Towarowej w Jaśle.

CZYTAJ TAKŻE: Rottweiler wydostał się z prywatnej posesji i atakował przechodniów. Interweniowała policja!

- Po przybyciu na miejsce strażacy stwierdzili, że pali się maszyna do cięcia polietylenu oraz polietylen skandowany w jej pobliżu. Pożar został ugaszony, nie dopuszczono do jego rozprzestrzenienia się na halę produkcyjną. Prawdopodobną przyczyną była nieostrożność przy prowadzeniu prac pożarowo niebezpiecznych - mówi rzecznik jasielskich strażaków, Wacław Pasterczyk.

Ze względu an duże zadymienie pomieszczenia strażacy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych. Z ogniem walczyło 9 zastępów straży pożarnych.

Mieszko-Orzeł przedni w tarapatach

Quiz. Czwartkowy test z geografii. W którym państwie jest TO miasto? Proste? Nie żartuj!

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę: El Paso leży w...
Źródło: JASŁO: Paliła się hala produkcyjno-magazynowa przy ul. Towarowej