Kobieta ukradła portfel lekarzowi. Wykorzystała moment, gdy wyszedł z gabinetu

i

Autor: KPP Jarosław

Kobieta ukradła portfel lekarzowi. Wykorzystała moment, gdy wyszedł z gabinetu

2021-07-16 11:43

Policjanci z policji w Pruchniku ustalili, kto okradł lekarza miejscowej placówki medycznej. 57-letnia mieszkanka gminy Pruchnik, pod nieobecność medyka, weszła do gabinetu skąd ukradła portfel z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi. Kobieta usłyszała już zarzuty. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu, lekarz z przychodni znajdującej na terenie gminy Pruchnik, powiadomił miejscowych policjantów o kradzieży z gabinetu portfela z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi. Z treści zawiadomienia wynikało, że do kradzieży miało dojść podczas nieobecności medyka w gabinecie.

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny wypadek w Zadąbrowiu. 18-latek przejechał mężczyznę

Policjanci znaleźli portfel w koszu

Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania aby ustalić kto jest odpowiedzialny za ten czyn. Portfel z dokumentami został znaleziony w przychodni w koszu na śmieci. Ustalenia policjantów doprowadziły ich do kobiety, która w tym dniu była w przychodni. Jak się okazało, to właśnie 57-letnia mieszkanka gminy Pruchnik ukradła z gabinetu lekarskiego portfel. Kobieta zabrała z niego pieniądze, a portfel wyrzuciła do kosza. Mieszkanka gminy Pruchnik usłyszała zarzuty kradzieży. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Odebrała złodziejom torebkę. "Wbiłam im szpony"
Źródło: Kobieta ukradła portfel lekarzowi. Wykorzystała moment, gdy wyszedł z gabinetu