Mecz Polska-Niemcy w Rzeszowie. Ruszyła rezerwacja darmowych biletów

2021-09-23 13:32 M.S
Mecz Polska-Niemcy w Rzeszowie. Ruszyła rezerwacja darmowych biletów
Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Można już dostać darmowe wejściówki na mecz reprezentacji Polski z Niemcami, który nasza młodzieżowa kadra zagra na stadionie miejskim w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej umożliwił kibicom rezerwację wejściówek na to wydarzenie.

Po dwóch latach przerwy do Rzeszowa ponownie zawita reprezentacja narodowa, by rozegrać mecz w ramach Turnieju Ośmiu Narodów. Nasza młodzieżowa kadra zagra z reprezentacją Niemiec, w której grają zawodnicy na co dzień występujący obok Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium, ale także piłkarze Borussii Dortmund, czy innych zespołów Bundesligii.

– To wydarzenie wyjątkowe, dlatego też chcemy, by było ono dostępne dla wszystkich i by jak najwięcej osób mogło wziąć udział w tym święcie piłki nożnej, dlatego podjęliśmy decyzję o bezpłatnym wstępie na mecz, ale każda osoba musi posiadać wejściówkę – mówi Mieczysław Golba, wiceprezes PZPN

Jak dostać darmową wejściówkę?

Żeby dostać darmową wejściówkę na mecz trzeba wejść na stronę Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, założyć konto i uzupełnić swoje dane osobowe. Potem już tylko trzeba wybrać miejsce na stadionie i pobrać swój bilet. Wypełnijmy wszyscy stadion po brzegi, bo przewidzianych do „sprzedaży” biletów jest ponad 12 tys. Razem kibicujmy biało-czerwonym!

Pierwszy gwizdek na stadionie przy ul. Hetmańskiej usłyszymy 7 października o godz. 18:00.

Źródło: Mecz Polska-Niemcy w Rzeszowie. Ruszyła rezerwacja darmowych biletów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany