Nisko: Przez 9 lat ukrywał się za granicą. Wpadł, gdy wrócił na chwilę do domu

i

Autor: KPP Nisko

Nisko: Przez 9 lat ukrywał się za granicą. Wpadł, gdy wrócił na chwilę do domu

2022-03-18 15:24

41-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego był poszukiwany od 2013. Mężczyzna miał wtedy spędzić za kratkami 18 miesięcy, jednak chcąc uniknąć kary uciekł do Francji. Teraz 41-latek wrócił do Niska, a na jego nieszczęście, o wszystkim dowiedzieli się miejscowi policjanci, którzy od razu go zatrzymali. A to nie koniec jego kłopotów.

Mieszkaniec powiatu niżańskiego od 2013 roku był poszukiwany przez stalowowolski sąd. Mężczyzna miał spędzić za kratkami 18 miesięcy za popełnione wcześniej przestępstwo, ale przed odsiadką 41-latek zdążył uciec prawdopodobnie we Francji, w której mieszkał do tej pory.

CZYTAJ TAKŻE: Wandale zdemolowali Fiata 126p. Przewrócili auto na bok. Z samochodu wylewało się paliwo

Wpadł, gdy wrócił do domu

Policjanci odkryli, że poszukiwany wrócił na teren Niska. Mundurowi długo nie czekali i 41-latek został zatrzymany. Funkcjonariusze znaleźli przy nim dwa woreczki z białym proszkiem. Wstępne badanie potwierdziło, że to mefedron. A to nie koniec

- Podczas przeszukania, w mieszkaniu mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli blisko 11 woreczków  i dwie reklamówki wypełnione marihuaną, łącznie ponad 55 gramów. 41-latek ukrył je w lodówce turystycznej. Dodatkowo w jednym z pomieszczeń, kryminalni znaleźli szklane i tekturowe opakowania, substancje chemiczne, sterydy, fiolki, kapsle, urządzenie do kapslowania, etykiety, menzurki, które służyły do przygotowania środków anabolicznych – informują niżańscy policjanci.

Mieszkaniec powiatu niżańskiego usłyszał już zarzuty i do 18 miesięcznego wyroku może sobie dołożyć nawet 5 lat za kratkami.

W Rzeszowie działa już Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego
Źródło: Nisko: Przez 9 lat ukrywał się za granicą. Wpadł, gdy wrócił na chwilę do domu