Policja

i

Autor: fot.pixabay.com Toruń: Młody mężczyzna chciał skoczyć z mostu Piłsudskiego! Błyskawiczna akcja policji

Nocny pościg w Rzeszowie. 39-latek z narkotyki i po pijaku uciekał przed policją!

2021-07-03 13:11

Nocny pościg w Rzeszowie! Do policyjnego aresztu trafił kierowca peugeota, który na ul. Rejtana w Rzeszowie nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy, prowadził auto mimo zakazu i miał przy sobie narkotyki. 39-letni mieszkaniec Rzeszowa za swoje czyny odpowiadać będzie przed sądem.

Mimo że do zdarzenia doszło w czwartek ok. godz. 22.30 na ul. Rejtana w Rzeszowie, policja poinformowała o nim w sobotę. Jak wynika z notatki zamieszczonej na stronie policyjnej, funkcjonariusze drogówki chcieli zatrzymać do kontroli osobowego peugeota. "Mimo podawanych sygnałów, kierowca przyśpieszył i zaczął uciekać. Policjanci podjęli za nim pościg i po chwili, na jednym z parkingów zauważyli porzucone auto. Kierowca ukrywał się w pobliskich zaroślach" – podała policja.

CZYTAJ TAKŻE: Po pijaku wjechał do rowu, zostawił auto i uciekł. Policyjny pies Bary odnalazł go w jego domu

39-letni mieszkaniec Rzeszowa był pijany i miał przy sobie narkotyki

Kierowcą auta okazał się 39-letni mieszkaniec Rzeszowa, który w chwili zatrzymania miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna był objęty dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów. Dodatkowo podczas kontroli policjanci znaleźli przy 39-latku narkotyki. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 39-latkowi grozi odpowiedzialność za niezatrzymanie się do kontroli, kierowanie w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów.

Ulewa w Rzeszowie!

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa
Źródło: Nocny pościg w Rzeszowie. 39-latek z narkotykami i po pijaku uciekał przed policją!