Radosław Mroczkowski nie jest już trenerem Resovii

2021-09-28 13:37 A.I
Radosław Mroczkowski nie jest już trenerem Resovii
Autor: pipikuku/canva

Radosław Mroczkowski został zwolniony z funkcji pierwszego trenera Aplkan Resovii. O tej zmianie klub poinformował za pośrednictwem Twittera. Mroczkowski spędził w Rzeszowie niespełna rok. Udało mu się utrzymać Resovię w I lidzie.

Radosław Mroczkowski nie jest już trenerem Resovii. Mroczkowski został zwolniony, o czym klub poinformował za pośrednictwem Twittera. - Z dniem 28 września Radosław Mroczkowski został zwolniony z funkcji trenera pierwszej drużyny Apklan Resovii Rzeszów. Dziękujemy trenerowi za wkład pracy włożony w prowadzenie naszego zespołu – czytamy w komunikacie. Informację o nowym trenerze klub przekaże w oddzielnym komunikacie.

Mroczkowski zwolniony, klub szuka nowego trenera

Radosław Mroczkowski został trenerem Resovii 25 listopada 2020 r.. Wówczas przejął funkcję po Szymonie Grabowskim. Mroczkowski nie odniósł w poprzednim sezonie większego sukcesu z rzeszowskim klubem. Zdołał utrzymać zespół w 1 lidze. Łącznie w 21. meczach pod jego wodzą zespół wywalczył 24 punkty. Aktualnie po dziewięciu kolejkach Resovia ma 9 punktów, a w tabeli zajmuje 12. miejsce.

Już jutro Resovia zmierzy się z Widzewem Łódź w meczu I rundy Fortuna Pucharu Polski. W maju zespół zdołał wygrać z łodzianami 2:0. Trzymamy kciuki za powtórzenie tego wyniku!

Źródło: Radosław Mroczkowski nie jest już trenerem Resovii
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany