Korek samochodowy

i

Autor: Pixabay Rzeszów. W sobotę szykują się kolejne utrudnienia na Powstańców Warszawy!

Rzeszów. W sobotę szykują się kolejne utrudnienia na Powstańców Warszawy!

2021-06-25 13:44

W najbliższą sobotę 26 czerwca szykują się kolejne utrudnienia na Powstańców Warszawy! Te mają związek z powstającą przy Moście Karpackim kładką rowerową. Utrudnień spodziewajcie się już od godziny 7.00. Mogą potrwać nawet do 19.00 więc jeżeli jest taka możliwość wybierzmy inną trasę, aby spokojnie dojechać na miejsce.

Utrudnienia rozpoczną się o godz. 7 i mogą potrwać do godz. 19. Będą one polegały na wyłączeniu dwóch pasów ruchu na al. Powstańców Warszawy, na odcinku od skrzyżowania z ul. Podwisłocze do wysokości przejścia podziemnego, które przebiega pod aleją. Chodzi o pasy, z których korzystają kierowcy jadący al. Powstańców Warszawy od strony Nowego Miasta w kierunku skrzyżowania z ul. Hetmańską. Ruch w obu kierunkach będzie odbywał się dwoma pasami po stronie zalewu.

CZYTAJ TAKŻE: Europejski Stadion Kultury 2021. Rozpiska na sobotę 26.06. Co dzieje się na ESK?

Kolejne utrudnienia na Powstańców Warszawy

Utrudnienia związane są z montażem wsporników konstrukcji kładki rowerowej, która powstaje na rzeszowskiej zaporze. A my przypominamy, kładki rowerowe powstają także przy moście Narutowicza i przy rzeszowskiej zaporze. Ich budowa pochłonie blisko 11 mln złotych z czego duża część tej kwoty pochodzi z dofinansowania z Unii Europejskiej.

Od 1 lipca w Rzeszowie startuje bilet zintegrowany!
Źródło: Rzeszów. W sobotę szykują się kolejne utrudnienia na Powstańców Warszawy!