RZESZÓW: Włamał się do myjni samochodowych, przy sobie miał też narkotyki

i

Autor: Materiały prasowe/ KMP Rzeszów

RZESZÓW: Włamał się do myjni samochodowych, przy sobie miał też narkotyki

2021-11-20 12:07

Mężczyzna usłyszał łącznie 6 zarzutów- 5 dotyczyło kradzieży z włamaniem, jeden posiadania narkotyków. Prokurator zastosował wobec 37-latka policyjny dozór połączony z zakazem opuszczania kraju.

Do włamań miało dochodzić w okresie od 29 października do 14 listopada. Jak wynika z ustaleń rzeszowskich policjantów- nieznany sprawca w tym czasie włamać miał się i czterokrotnie do automatu myjni przy ul. Strzyżowskiej i raz do myjni w Jasionce.

Na podstawie uzyskanych informacji, wytypowano podejrzewanego o włamania 37-letniego mieszkańca Rzeszowa. Pod wskazanymi adresami mundurowym jednak nie udało się go zastać.

W środę funkcjonariusze ustalili, że samochód mężczyzny  jest zaparkowany przy ul. Dąbrowskiego. W związku z tym, policjanci obserwowali samochód, i gdy podejrzany podszedł do auta, zatrzymali go. Przy 37-latku znaleźli woreczki strunowe z zawartością białych kryształków. Okazało się, że jest to blisko 3 g mefedronu- informują funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Na podstawie zebranych powiadomień od pokrzywdzonych straty wyrządzone przez mężczyznę oszacowano na ponad 4 tysiące złotych.

Podejrzany mieszkaniec Rzeszowa usłyszał łącznie 6 zarzutów- 5 dotyczyło  kradzieży z włamaniem, jeden posiadania narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór połączony z zakazem opuszczania kraju.

 

Sonda
Czy w Polsce powinien obowiązywać zakaz palenia na balkonie?
Posłuchaj o półpaścu, czy można uniknąć choroby? To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Budują nową Warszawę Zachodnią. Tak wygląda plac budowy
Źródło: RZESZÓW: Włamał się do myjni samochodowych, przy sobie miał też narkotyki