Tragiczny pożar garażu w Milczy pod Krosnem. Nie żyje 60-letni mężczyzna

i

Autor: pixabay

Tragiczny pożar garażu w Milczy pod Krosnem. Nie żyje 60-letni mężczyzna

2021-05-20 13:42

Tragiczny pożar garażu w Milczy pod Krosnem. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności, który wybuchł wczoraj (19.05.) wieczorem w garażu domu jednorodzinnego. W garażu uwięziony został 60-latek. Ratownicy znaleźli go w pobliżu wyjścia. Niestety, nie udało się go uratować.

Tragiczny pożar garażu w Milczy pod Krosnem miał miejsce wczoraj około godziny 20.00. Na stanowisko kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Krośnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Milczy. Kiedy pierwsze zastępy strażaków przybyły na miejsce okazało się, że pożarem objęte jest pomieszczenie garażowe.

- Z zeznań osób będących na zewnątrz tego budynku wynikało, że w tym garażu przebywa jedna osoba. Strażacy, którzy jako pierwsi weszli do tego pomieszczenia, zaczęli prowadzić działania gaśnicze i zlokalizowali tego mężczyznę - mówi Dariusz Gruszka, rzecznik krośnieńskich strażaków.

60-latek został odnaleziony blisko wejścia. Strażacy ewakuowali go, ale jego życia nie udało się uratować. Gaszenie pożaru trwało kilka godzin. Na miejscu pracowało 6 zastępów straży pożarnej.

Pies Kajtek spod Rzeszowa otrzymał protezę łapki
Źródło: Tragiczny pożar garażu w Milczy pod Krosnem. Nie żyje 60-letni mężczyzna