Tragiczny wypadek w Zadąbrowiu. 18-latek przejechał mężczyznę

i

Autor: Podkarpacka Policja

Tragiczny wypadek w Zadąbrowiu. 18-latek przejechał mężczyznę

2021-07-16 11:32

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Zadąbrowie. Kierujący audi najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Życia pieszego nie udało się uratować. 18-latek był trzeźwy.

Do tragicznego zdarzenie doszło wczoraj przed godzina 22.00. Dyżurny przemyskiej jednostki został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zadąbrowie. Jak czytamy na stronie przemyskiej policji: ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący audi na nieoświetlonym odcinku drogi, najechał na leżącego na jezdni mężczyznę – informują policjanci.

CZYTAJ TAKŻE: Podkarpackie. Przekroczyli polską granicę w arbuzach, pieszo i na kolanach

Mężczyzna zmarł, kierowca był trzeźwy

Niestety życia pieszego nie udało się uratować. W wyniku doznanych obrażeń i mimo podjętej reanimacji, 50-letni mieszkaniec Zadąbrowia zmarł. Policjanci ustalili, że 18-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, kierujący audi, był trzeźwy. Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Jak czytamy na facebookowym profilu OSP w Orłach strażacy ochotnicy udzielali wsparcia psychicznego młodemu kierowcy.

- Działania naszych strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy ZRM przy poszkodowanym, udzieleniu wsparcia psychicznego kierowcy - informuje OSP w Orłach.

Odebrała złodziejom torebkę. "Wbiłam im szpony"
Źródło: Tragiczny wypadek w Zadąbrowiu. 18-latek przejechał leżącego na drodze mężczyznę