Fame Reborn 2023 - KARTA WALK. Jakie walki na Fame MMA 9 grudnia 2023?

i

Autor: FAME MMA Fame Reborn 2023 - KARTA WALK. Jakie walki na Fame MMA 9 grudnia 2023?

MOCNE ZESTAWIENIA

Fame Reborn 2023 - KARTA WALK. Jakie walki na Fame MMA 9 grudnia 2023?

2023-12-09 11:05

Karta walk Fame Reborn - kto walczy 9.12.2023? Zgodnie z nazwą mamy do czynienia z odrodzeniem niektórych topowych gwiazd federacji. Do okrągłej klatki powraca między innymi Sylwester Wardęga, który swój ostatni pojedynek dał w 2021 roku. Pojedynek w oktagonie dadzą również debiutantki. To chociażby Natalia Korgol, Iga Kozińska i Weronika Malinowska. Wszystkie walki na Fame Reborn 2023 poznacie na naszej stronie.

Spis treści

 1. Fame Reborn 2023 - KARTA WALK, WALKI

Fame Reborn 2023 - karta walk. Jakie walki na Fame MMA 9 grudnia 2023? Zastanawiacie się, kto walczy na Fame Reborn 2023? Mamy do czynienia z wielkimi powrotami najbardziej znanych osobistości. Odrodzi się Sylwester Wardęga, który swój ostatni pojedynek dał dwa lata temu. W marcu 2021 roku doznał dotkliwej porażki z Kacprem Błońskim, a w październiku przegrał niespodziewanie z Dannym Ferrerim. Do okrągłej klatki najpopularniejszej freak-fightowej federacji powraca też Norman Parke. Organizatorzy zakończyli współpracę z Irlandczykiem po tym, gdy ten złamał zapisy umowy i zawalczył na konkurencyjnej gali. Konflikt na tej linii jest najwyraźniej zażegnany, bo Parke stoczy bój z doświadczonym Maciejem Sulęckim. Karta walk Fame Reborn 2023 zawiera też starcie z udziałem Piotra Szeligi, czy Marcina Wrzoska.

Greg jakiego nie znacie. Szczerze przed FAME: Reborn

Fame Reborn 2023 - KARTA WALK, WALKI

Karta walk Fame Reborn 2023 zawiera ponad dziesięć pojedynków z udziałem sportowców, a także popularnych gwiazd internetu. Zaskoczeniem może być decyzja, że w pierwszej kolejności do klatki wejdzie Marcin Wrzosek, a jego rywalem jest Tomasz Zadyma Gromadzki. Pojedynek zobaczycie za darmo, więc jest to świetna zachęta, by wykupić PPV. Jako drugie w kolejności wejdą bohaterki kontrowersyjnego odcinka Goats. Iga Kozińska zmierzy się z Weroniką Malinowską. Oprócz tego starcia czeka nas elektryzujący pojedynek Elizabeth Anorue z Natalią Korgol. Jak wygląda karta walk Fame Reborn 2023? Oto wszystkie zestawienia.

Fame MMA Reborn 9 grudnia 2023 karta walk

 • Sylwester Wardęga & Wojtek Goła - Sebastian Fabijański & Tomek Olejnik: walka wieczoru / Boks
 • Patryk Bandurski - Piotr Szeliga
 • Norman Parke - Maciej Sulęcki
 • Amadeusz Roślik - Kornel Regel
 • Dariusz Kaźmierczuk - Norbert Gierczak
 • Dominik Zadora - Michał Pasternak
 • Elizabeth Anorue - Natalia Korgol
 • Jakub Maślanka - Grzegorz Gancewski
 • Natan Marcoń - Adrian Polański
 • Iga Kozińska - Weronika Malinowska
 • Bartfai Adam Security Adam - Jakub Guzik Szymański / MMAMarcin Wrzosek - Tomasz Gromadzki