Karta walk Fame Friday Arena 2. Kiedy i kto walczy na Fame MMA Friday Arena?

i

Autor: FAME MMA / Facebook Karta walk Fame Friday Arena 2. Kiedy i kto walczy na Fame MMA Friday Arena?

SPORT

Karta walk Fame Friday Arena 2. Kiedy i kto walczy na Fame MMA Friday Arena?

2023-09-29 19:02

Karta walk Fame Friday Arena 2 została ułożona w taki sposób, by dostarczyć kibicom emocji od pierwszego do ostatniego starcia. W zasadzie już pierwszy pojedynek wywoła duże uniesienia, a gala skończy się tuż po rewanżowej walce Michała Boxdela Barona z Pawłem Jóźwiakiem. Kto walczy na Fame Friday Arena 2023? Jak wygląda karta walk Fame we wrześniu? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie na naszej stronie.

Spis treści

 1. Karta walk Fame Friday Arena 2 - kto walczy?
 2. Fame Friday Arena 2 - KIEDY JEST?

Karta walk Fame Friday Arena 2 zawiera emocjonujące starcia debiutantów, dobrze znanych gwiazd, a także pojedynek jednego z najpopularniejszych polskich sportowców. Na walkę w oktagonie zdecydował się Piotr Lisek, który w przyszłym roku ma wziąć udział w igrzyskach olimpijskich. Kto walczy na Fame Friday Arena 2? Bilety na piątkową galę popularnej federacji błyskawicznie wyprzedały się również ze względu na rewanż z udziałem Michała Boxdela Barona i Pawła Jóźwiaka. Zawalczą w formule K-1, w małych rękawicach. Pierwsze starcie tych osobistości miało miejsce w rzymskiej klatce i zwycięski wyszedł potężny włodarz Fame. Karta walk Fame Friday Arena 2 online zawiera również walkę Josefa Bratana z Maksymilianem Wiewiórką, czy Arkadiusza Tańculi z Adrianem Polańskim. Aroy zgodził się na skrzyżowanie rękawic z Polakiem ponad 20 dni po pokonaniu Amadeusza Roślika.

TOMASZEWSKI ZOBACZYŁ KONFERENCJĘ KADRY I ZŁAPAŁ SIĘ ZA GŁOWĘ. "BOŻE, DO CZEGO TO DOSZŁO?!"

Karta walk Fame Friday Arena 2 - kto walczy?

W czasie Fame Friday Arena 2 dojdzie w sumie do jedenastu pojedynków i w zasadzie gala, która odbędzie się w Szczecinie od samego początku dostarczy ogromnych emocji. W pierwszej kolejności Roger Salla, partner Karoliny Pisarek, zmierzy się z Andrzejem Endim Czysze. Później zobaczymy dawno zapowiadane starcie Łukasza Mandzio Samona z Karolem Karolkiem Dąbrowskim. W trzeciej kolejności powinniśmy zobaczyć Piotra Liska, walczącego z Dariuszem Kaźmierczukiem. Później w oktagonie pojawi się duet Filip Zabielski i Robert Pasut. 

Do klatki natychmiastowo wraca Marcin Xayoo Majkut, który przyjął wyzwanie Marcina Rafonixa Krasuckiego. W rezultacie otrzymujemy starcie streamerów, których poza legendarnym statusem łączy również pogarda do siebie nawzajem. Xayoo szumnie zapowiada atak na rekord najszybszego nokautu w historii federacji, podczas HYPE, Rafonix został pokonany w 7 sekund. Dużo powinno dziać się również, podczas walki kobiet. Fagata nie powinna być osobą popularną, tak Martyna "Brylantynka" Janusz wypowiadała się na temat swojej przeciwniczki.

Mrugać nie będzie można, w czasie starcia Kacpra Błońskiego z Danielem Ostaszewskim. Zmierzą się w boksie, w małych rękawicach i co najciekawsze, bez limitu czasowego! Zobaczcie, jak wygląda pełna karta walk Fame Friday Arena 2.

 • Michał Boxdel Baron - Paweł Prezes FEN Jóźwiak (K-1, małe rękawce)
 • Kacper Blonsky - Daniel Ostry Ostaszewski (Boks, małe rękawice, no-limit)
 • Josef Bratan - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka (K-1, małe rękawice)
 • Arkadiusz Tańcula - Adrian Polak Polański
 • Alan Kwieciński - Dominik Zadora
 • Marcin Rafonix Krasucki - Marcin Xayoo Majkut
 • Agata Fagata Fąk - Martyna Brylantynka Janusz
 • Filip Zabielski - Robert Sutonator Pasut
 • Piotr Lisek - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
 • Łukasz Mandzio Samon - Karol Karolek Dabrowski
 • Roger Salla - Andrzej Endi Czysz

Fame Friday Arena 2 - KIEDY JEST?

Kiedy jest Fame Friday Arena 2? Druga odsłona gali, to tak jak pierwsza, mieszanka sportu i totalnie freakowych formuł. Wszystko to już 29 września 2023 w Szczecinie, czyli mieście, które żyje MMA!

Sonda
Która walka na Fame Friday Arena 2 jest najciekawsza?