Szczeciński WOPR poszukuje ratowników wodnych. Ile można zarobić w wakacje?

2021-04-14 13:38 Denver Paweł Pązik
Ratownik wodny
Autor: fot.pixabay.com

Już 15 czerwca rozpocznie się sezon letni na szczecińskich kąpieliskach. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe rozpoczyna nabór na ratowników wodnych.

Zainteresowani będą pracować na trzech szczecińskich kąpieliskach miejskich: Arkonce, Dziewokliczu i na Głębokim. Kandydaci muszą spełnić kilka warunków:

- Takie osoby muszą posiadać uprawnienia ratownika wodnego (obowiązkowo ważne KPP) oraz mile widziane są dodatkowe uprawnienia przydatne w ratownictwie wodnym - wylicza Jacek Kleczaj prezes szczecińskiego WOPR.

Polub nasz fanpage ESKA Szczecin News na Facebooku! Znajdziesz tam najciekawsze informacje z Twojego miasta i regionu

Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jego wysokość jest zależna od stażu pracy oraz pełnionej funkcji. "Na rękę" można dostać 3,5 tys. zł (bez stażu), 3,7 tys. zł (minimum dwa pełne udokumentowane sezony) lub 4,2 tys. zł (dla starszych stażem).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Olivia Addams wraca z hitem Stranger na wiosnę 2021! Poznajcie przedpremierowo w Radiu ESKA!
Źródło: Szczeciński WOPR poszukuje ratowników wodnych. Ile można zarobić w wakacje?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany