Granaty, bomby, amunicja, broń i narkotyki - wszystko w mieszkaniu jednego mężczyzny! [ZDJĘCIA]

2021-11-24 13:17

Sprawa, która zaczęła się od przyłapania mężczyzny na plądrowaniu magazynu, zakończyła się ujawnieniem całego arsenału broni z II. wojny światowej oraz narkotyków. W naszym artykule znajdziecie zdjęcia zabezpieczonych przedmiotów.

Podczas przeszukania ujawniono między innymi granaty, bagnety, broń palną, bomby, amunicję i części karabinów oraz pistoletów. Wszystko to znajdowało się w domu 32-letniego mieszkańca gminy Mińsk Mazowiecki. Przy nim samym znaleziono zaś metamfetaminę, a w jego pokoju marihuanę. Początkiem wszystkich tych odkryć było przyłapanie mężczyzny na plądrowaniu magazynu jednej z posesji przy ul. Stankowizna w Mińsku Mazowieckim. Na widok radiowozu zaczął uciekać, lecz mundurowi dogonili go po kilkunastu metrach. Wyjaśniał, że szukał starych przedmiotów, prawdopodobnie do swojej kolekcji. Jego nerwowe zachowanie skłoniło policję do dalszych czynności. Właśnie wtedy znaleziono narkotyki i postanowiono sprawdzić miejsce zamieszkania zatrzymanego.

Pływająca sauna zacumowała w Warszawie

Niebezpieczne pamiątki z II wojny światowej

Wszystkie znalezione przedmioty sfotografowano i zamieszczono na stronie policji. Trzeba przyznać, że kolekcja jest naprawdę imponująca i... niebezpieczna. Zobaczyć możemy bowiem pistolety, z których niektóre wyglądają na kompletne. Szczególnie duże wrażenie robią granaty i potężna bomba. Wszystko to pochodzi najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej. Broń i amunicję będzie badał powołany biegły. Zatrzymanemu postawiono zaś na razie zarzuty posiadania narkotyków.

kppminsk.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Granaty, bomby, amunicja, broń i narkotyki - wszystko w mieszkaniu jednego mężczyzny! [ZDJĘCIA]