Legia Warszawa - Spartak Moskwa: BILETY - ile kosztują i gdzie kupić wejściówki na mecz Wojskowych w LE?

Legia Warszawa
Autor: PAP / Artur Reszko Legia Warszawa

Legia Warszawa rozgrywa mecze w fazie grupowej Ligi Europy. Za sobą ma już pierwsze zwycięstwo ze Spartakiem Moskwa. Kibice czekają na powtórkę podczas spotkania domowego, które zaplanowano na 9 grudnia. Wejściówki na to starcie są już do kupienia. Z naszego artykułu dowiecie się wszystkiego na temat sprzedaży biletów.

Legia Warszawa - Spartak Moskwa. Bilety na to spotkanie to coś, co interesuje wszystkich kibiców Wojskowych. I nic dziwnego! Klub z Łazienkowskiej 3. pierwszy raz od 4 lat zyskał szansę na grę w europejskich pucharach. Liga Europy to rozgrywki zaledwie o szczebel niższe od Ligi Mistrzów. Ich prestiż jest wiec bardzo duży, a Legia Warszawa ma wielki apetyt na zwycięstwa. Piłkarze Michniewicza udowodnili to już w pierwszym meczu grupowym, w którym pokonali Spartak Moskwę na wyjeździe. Rewanż w Warszawie poprzedzą spotkanie z Leicesterem i dwa starcia z SSC Napoli. Drugi mecz przeciwko klubowi ze stolicy Rosji zaplanowano na 9 grudnia. Rozegrany zostanie na stadionie Legii Warszawa. W dalszej części artykułu dowiecie się, ile kosztują bilety na ten mecz i gdzie można je kupić.

Jan Tomaszewski: Legia może nie wyjść z grupy, ale ważny jest styl

Ceny biletów na mecz Legia Warszawa - Spartak Moskwa 9.12

Ile trzeba zapłacić za bilet na mecz Legia Warszawa - Spartak Moskwa 9.12? Ceny wejściówek różnią się w zależności od miejsca na trybunach. Cennik poniżej:

  • Strefa 1: 180 zł normalny. 140 zł ulgowy.
  • Strefa 2: 145 zł normalny. 110 zł ulgowy.
  • Strefa 3: 110 zł normalny. 85 zł ulgowy.
  • Strefa rodzinna: 65 zł normalny. 50 zł ulgowy. 15 zł dla dzieci do 13. roku życia
  • Żyleta: 65 zł normalny. 50 zł ulgowy.

Gdzie kupić bilety na mecz Legia Warszawa - Spartak Moskwa 9.12?

Sprzedaż otwarta biletów rozpoczęła się we wtorek, 21 września, o godz. 15.00. Wejściówki nabyć można za pośrednictwem strony klubu, oraz w kasach stadionu przy Łazienkowskiej 3. Bilety kupić mogą wyłącznie osoby zaszczepione przeciw COVID-19 (z wyjątkiem dzieci do 12. roku życia). Przypomnijmy, że mecz Legia Warszawa - Spartak Moskwa odbywa się 9.12. Początek spotkania o 18:45.

Źródło: legia.com

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!