Majówka 2022 w Warszawie - TOP 5 tras rowerowych idealnych na długi weekend

2022-04-27 11:22

Majówka to dla mieszkańców i mieszkanek stolicy doskonała okazja do zorganizowania rowerowej wyprawy. W naszej galerii opisujemy pięć najciekawszych tras wiodących przez Warszawę i okolice. Wybierzcie najodpowiedniejszą dla siebie!

Majówka 2022 w Warszawie może być spędzona bardzo aktywnie. Miłośników zwiedzania stolicy kuszą Linie Turystyczne, których kolejny sezon startuje 1. maja. Zwolennicy dwóch kółek mogą zaś wybrać się na przejażdżkę wieloma malowniczymi trasami wiodącymi przez miasto i jego okolice. Wybraliśmy pięć, które naszym zdaniem zapewniają najwięcej wrażeń i przyjemności podczas rowerowej przejażdżki. Malownicza ścieżka wzdłuż Wisły, Kampinoski Szlak Rowerowy, popularna trasa nad Jezioro Zegrzyńskie, droga do Podkowy Leśnej lub przejażdżka przez wszystkie warszawskie mosty - w naszej galerii opisujemy każdą z tych propozycji. Na pewno wybierzecie tę, która odpowiada waszym wymaganiom.

Jak pracować nad formą na lato?

Lato zbliża się wielkimi krokami - wiele osób już myśli o swoim wyglądzie na plaży, czyli potocznie mówiąc o "formie na lato". Czy jesteśmy w stanie, w mniej niż dwa miesiące, zrobić cokolwiek z tą oponką, która uzbierała się na naszych biodrach przez zimę i kawałek wiosny? Jeśli tak, to jakimi metodami?

Listen to "Forma na lato - jak zdrowo i skutecznie zmienić swoje ciało przed wakacjami?" on Spreaker.
Muniek Staszczyk: T.Love nie był nigdy zespołem, który dawał głupią rozrywkę
Źródło: Majówka 2022 w Warszawie - TOP 5 tras rowerowych idealnych na długi weekend