Mecz Polska - Chile na stadionie Legii Warszawa! Jak kupić bilet na mecz? [CENY BILETÓW]

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Mecz Polska - Chile na stadionie Legii Warszawa! Jak kupić bilet na mecz? [CENY BILETÓW]

Mecz Polska - Chile na stadionie Legii Warszawa! Jak kupić bilet na mecz? [CENY BILETÓW]

2022-11-14 15:39

Mecz Polska - Chile, który zaplanowano na 16.11.2022 niespodziewanie przeniesiony ze Stadionu Narodowego na stadion Legii Warszawa. Kibice, którzy kupili bilety na PGE Narodowy otrzymają zwrot pieniędzy, a sprzedaż nowych biletów na mecz towarzyski Polska-Chile ruszy we wtorek rano 15.11.2022, czyli dzień przed wielkim spotkaniem poprzedzającym wyjazd kadry na Mundial 2022 w Katarze. Jak kupić bilet na mecz Polska - Chile? Ile kosztuje bilet? O której rusza sprzedaż biletów?

PGE Narodowy zamknięty 

PGE Narodowy zamknięty do odwołania. Kontrola ujawniła wadę konstrukcyjną w dachu. Konieczne było natychmiastowe zamknięcie obiektu, odwołanie wszelkich imprez czy ewakuacja firm, których biura znajdowały się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wada jest na tyle poważna, że przebywanie na terenie PGE mogło stwarzać znaczne zagrożenie. W związku z tym konieczne było też przeniesienie meczu Polska - Chile na inny obiekt.

Mecz Polska - Chile na stadionie Legii Warszawa

Zadecydowano o przeniesieniu meczu Polska - Chile na stadion Legii Warszawa znajdujący się przy ulicy Łazienkowskiej. W związku z tym Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że kibice, którzy kupili bilety na mecz reprezentacji na PGE Narodowym, otrzymają zwrot pieniędzy za bilety.

- Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na ww. mecz na PGE Narodowym, najpóźniej do 15 grudnia otrzymają zwrot poniesionych kosztów zakupu wejściówek - czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Czytaj także: Mundial 2022 w Katarze: Za złamanie tych zakazów grożą surowe kary! Można trafić do więzienia

Mecz Polska - Chile na stadionie Legii Warszawa: Jak, gdzie i kiedy kupić bilet?

Na trybunach PGE Narodowego znajduje się blisko 60 tys. miejsc dla kibiców. Stadion Legii Warszawa pomieści o blisko połowę mniej. Dlatego organizatorzy zadecydowali o zwrocie pieniędzy za zakupione wcześniej bilety oraz o otwarciu sprzedaży biletów na mecz Polska - Chile na stadionie Legii Warszawa. 

Nowy proces sprzedaży biletów rozpocznie się w godzinach porannych 15 listopada 2022 roku przez platformę bilety.laczynaspilka.pl. Termin startu powiązany jest z potrzebą przystosowania systemu sprzedaży do nowego obiektu, na którym zostanie rozegrane spotkanie. Ze względu na mniejszą pojemność trybun, liczba dostępnych w sprzedaży wejściówek będzie ograniczona.

Mecz Polska - Chile na stadionie Legii Warszawa: Ile kosztuje bilet?

Bilety nabywać można w trzech podstawowych kategoriach cenowych

  • I – 240 zł,
  • II – 180 zł,
  • III – 120 zł.

Mecz Polska - Chile na stadionie Legii Warszawa: O której godzinie? Gdzie oglądać?

Mecz Polska - Chile rozpocznie się w środę 16 listopada o godzinie 18.00. Spotkanie będzie można śledzić na antenie TVP 1, TVP Sport.

Quiz o Lewandowskich

Pytanie 1 z 6
Od 2014 roku Robert jest ambasadorem dobrej woli UNICEF.
7 NAJWIĘKSZYCH HITÓW MUNDIALU - KATAR 2022 | ESKA XD - Ale to już było! #61
Źródło: Mecz Polska - Chile na stadionie Legii Warszawa! Jak kupić bilet na mecz?