Pchli targ na Powiślu. W sobotę znajdziecie tam skarby z drugiej ręki!

Pchli targ
Autor: pixabay.com Pchli targ

Już w sobotę w Szkole Podstawowej nr 34 na warszawskim Powiślu odbędzie się pchli targ. Na miejscu będzie można kupować, sprzedawać i wymieniać rzeczy z drugiej ręki. Sprawdźcie szczegóły tego wydarzenia.

Pchli targ na Powiślu już w sobotę, 8 października! Wydarzenie organizuje Szkoła Podstawowa nr 34, mieszcząca się przy ulicy Leona Kruczkowskiego 12B. Pchle targi to gratka dla wielbicieli i wielbicielek skarbów z drugiej ręki. Dla sprzedających jest to zaś okazja do pozbycia się rzeczy, które zalegają z domu. Przestrzeń dla siebie znajdą też ci, którzy zechcą się wymieniać. Sprawdźcie, w jakich godzinach odbędzie się sobotni pchli targ na Powiślu i ile kosztuje wykupienie miejsca dla handlujących.

Pchli targ na Powiślu - godziny i opłata za stoisko

Zaplanowane na 8 października wydarzenie będzie się odbywało w godzinach 10:00 – 13:00. Sprzedających nie obowiązuje rezerwacja. Musza jednak wykupić miejsce za 10 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na cele statutowe Szkoły Podstawowej nr 34 w Warszawie. Informacje o pchlim targu na Powiślu znajdziecie też na stronie wydarzenia na Facebooku.

Na Woli otwarto nowe muzeum upamiętniające poległych w Powstaniu Warszawskim

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają