Stadion Narodowy

i

Autor: Artur Malinowski flickr.com Stadion Narodowy

STREFA KIBICA na NARODOWYM - kto wystąpi przed meczem Polska - Hiszpania 19.06?

2021-06-15 15:52

W sobotę, 19 czerwca, odbędzie się najbardziej emocjonujący mecz Polaków na ERUO 2020! Tego dnia mierzymy się z reprezentacją Hiszpanii. Mieszkańcy i mieszkanki Warszawy mają możliwość obejrzenia spotkania w strefie kibica na Stadionie Narodowym. Atmosferę przed meczem podgrzeją występy muzyczne. Sprawdźcie, kto zagra 19.06 w strefie kibica na PGE Narodowym

Strefa kibica na stadionie Narodowym - kto wystąpi przed meczem Polska - Hiszpania 19.06? Takie pytanie mogą sobie zadawać wszystkie osoby, które wybierają się na stadion PGE Narodowy, by w sobotę, 19 czerwca, obejrzeć mecz Biało-Czerwonych przeciwko reprezentacji Hiszpanii. Będzie to drugie starcie podopiecznych Paulo Sousy na EURO 2021 (oficjalnie EURO 2020). Nasza narodowa reprezentacja piłki nożnej wybiegnie na murawę Estadio La Cartuja w Sewilli. Bezpośrednia transmisja z tamtego miejsca zostanie wyświetlona na czterech wielkich telebimach ustawionych na płycie Narodowego. Przy aktualnych limitach (50% obłożenie), do strefy kibica na stadionie wejdzie po okazaniu darmowego biletu około 30 tysięcy osób, by oglądać mecz Polska - Hiszpania. Nim jednak rozbrzmi pierwszy gwizdek, wszystkie osoby zgromadzone na trybunach obejrzą występy muzyczne. W dalszej części artykułu dowiecie się, kto zagra przed meczem Polska - Hiszpania 19.06.

Ogródek działkowy
Sonda
Czy Polacy powinni klękać przed meczami na EURO?

Pamiętajmy, że wstęp do strefy kibica na Stadionie Narodowym w Warszawie możliwy jest tylko po okazaniu biletu. Wejściówka jest darmowa. Jak ja zdobyć? Instrukcję znajdziecie tutaj.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Strefa kibica na Narodowym - występy przed meczem Polska - Hiszpania 19.06

Kto zagra w strefie kibica na Stadionie Narodowym w Warszawie? Emocje przed meczem Polska - Hiszpania podgrzeją wykonawcy i wykonawczynie muzyki tanecznej oraz gwiazdy The Voice of Poland. Poniżej lista już ujawnionych artystów.

  • Storo & Piotr Kupicha
  • Doris Lembicz
  • Power of Trinity
  • Nowator
  • D-Bomb
  • Skytech

Na stadionie usłyszymy też nagraną specjalnie na tą okazję piosenkę "Hej Polska Gola".

Źródło: STREFA KIBICA na NARODOWYM - kto wystąpi przed meczem Polska - Hiszpania 19.06?