Prognoza na 11 listopada

i

Autor: Canva Czy będzie padać w długi weekend? Gdzie będzie najzimniej, a gdzie najcieplej?

Jaka będzie pogoda na 11 listopada? AKTUALNA porognoza. Szykuje się ochłodzenie! Czy będzie padać w długi weekend?

2022-11-10 10:05

Czwartek 10 listopada przywitał centralną Polskę opadami deszczu. Wiele osób zastanawia się czy deszczowa aura utrzyma się również w długi weekend. Czy będzie ciepło, a może jednak pogoda popsuje zaplanowane wyjazdy? Sprawdź AKTUALNĄ prognozę pogody na długi weekend 2022.

Prognoza na długi weekend 11 listopada 2022

Piątek 11 listopada 2022

W piątek 11 listopada będzie zdecydowanie chłodniej niż w pierwszych dniach miesiąca, jednak temperatury nie będą zbliżać się jeszcze do zera. Ci, którzy zdecydowali się na wypoczynek w górach muszą liczyć się z najniższymi w kraju temperaturami - w ciągu dnia będzie to ok 4°C, a w nocy oscylować będzie w okolicach 0°C. Najcieplej na zachodzie, w okolicach Wrocławia termometry pokażą 13°C. W większości kraju temperatury wahać się będą od 12°C na Pomorzu oraz Śląsku i w Małopolsce, przez 11°C w centrum kraju do 9°C na północno-zachodnich krańcach. Na Lubelszczyźnie i w Bieszczadach okolice 10°C. W całym kraju nie powinno padać.

CZYTAJ TAKŻE: Zima w Polsce 2022/2023 - TAKA pogoda zaskoczy wszystkich! To będzie zima stulecia?

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7

Sobota 12 listopada 2022

Pod względem temperatury będzie to bardzo podobny dzień do piątku. Również opadów deszczu w prognozach nie widać. Zdecydowanie cieplej będzie jednak w górach, do nawet 8°C w okolicy Zakopanego. Podobne temperatury 8-9°C zobaczymy na Podlasiu i Suwalszczyźnie, centralna Polska może spodziewać się 10-11°C, a zachód kraju i Małopolska w okolicach 12°C.

CZYTAJ TAKŻE: Strefa Kibica VOX FM! Kiedy startuje i jakie gadżety mogą zgarnąć słuchacze?

Niedziel 13 listopada 2022

W większości kraju to będzie zdecydowanie najchłodniejszy dzień całego długiego weekendu listopadowego. Poza Tatrami, gdzie zobaczymy nawet 10°C na termometrach. Centralna Polska i Podkarpacie w okolicach 5-6°C, Trójmiasto oraz Małopolska i Śląsk 10°C, a w okolicach Szczecina, Koszalina czy Poznania 8-9°C. Również w niedzielę prognozy nie pokazują opadów deszczu.

CZYTAJ TAKŻE: Dlaczego Polki nie chcą rodzić? Wcale nie chodzi o "dawanie w szyję"

Sonda
Planujesz wyjazd na długi weekend?

Te kawałki rozgrzeją Cię w szare, jesienne dni! Nowości disco polo 2022 lista gorących numerów