Mistrz Olimpijski nie mógł pojawić się na podium... w masce kota!

i

Autor: IG/EVGENY RYLOV Mistrz Olimpijski nie mógł pojawić się na podium... w masce kota!

Mistrz Olimpijski narzeka na cenzurę w Tokio. Nie mógł założyć... maski z kotem!

2021-07-28 9:23

Jewgienij Ryłow, zdobył dla Rosji pierwsze od 25 lat złoto olimpijskie w pływaniu,. Mistrz chciał pojawić się na ceremonii wręczenia nagród w kociej masce - bo naprawdę BARDZO kocha koty. Niestety, mimo że udało mu się założyć maskę do pływania finałowego, organizatorzy zabronili Rylovowi noszenia maski z kotem na czas wręczenia medali.

Zawodnik Evgeny Rylov chciał wyjść na ceremonie dekoracji aby odebrać złoty medal w masce kota. Jednak tego zabronili mu organizatorzy. "Chce mi się płakać. Nie wolno mi było wyjść z kotem w masce. Powiedzieli „przepraszam, nie możesz”. Ale nie będę się kłócił z organizatorami igrzysk olimpijskich ”- powiedział Ryłow. Według sportowca maskę podarowała mu jego dziewczyna. Pływak postanowił sam założyć maskę na zawody – wyłącznie z miłości do zwierząt. I faktycznie, na same zawody sportowiec a masce z kotem wyszedł. Jednak po wywalczeniu medal udał się w niej na ceremonię dekoracji. Jednak wówczas ponownego występu w maseczce zabronili mu organizatorzy.

Sportowiec znany jest ze swojej miłości do zwierząt, szczególnie do kotów. W domu Ryłowa mieszkają jednocześnie trzy koty. Sportowiec jest z nimi często fotografowany.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Mistrz Olimpijski narzeka na cenzurę w Tokio. Nie mógł założyć... maski z kotem!