Zacięta BITWA w sklepie o olej roślinny! Klienci rzucili się i wyrywali sobie go z rąk!

i

Autor: screen z filmu na TikToku: https://www.tiktok.com/@wuja.inc/video/7128448738430864645 Zacięta BITWA w sklepie o olej roślinny! Klienci rzucili się i wyrywali sobie go z rąk!

Zacięta BITWA w sklepie o olej rzepakowy! Klienci rzucili się i wyrywali sobie go z rąk!

2022-08-06 15:23

Mieszkańcy Inowrocławia stoczyli jedną z najbardziej zaciętych bitew w tym roku. W jednym z nowo otwartych supermarketów była promocja na olej rzepakowy. Cena była tak niska, że klienci masowo rzucili się po ten produkt niczym niegdyś po przecenionego karpia czy Lody Ekipy. W sieci pojawiło się wideo pokazujące, jak wyglądała walka!

Spis treści

  1. Bitwa o olej rzepakowy - wideo

Bitwa w sklepie o olej roślinny zrobiła ogromną furorę w internecie! A wszystko dlatego, że w Inowrocławiu, w województwie kujawsko-pomorskim, otwarto sklep. Kierownictwo zachęciło klientów do przyjścia na otwarcie obniżając cenę oleju rzepakowego. Było to o tyle sprytne zagranie, bo cena tego produktu, w ostatnich miesiącach, bardzo poszła w górę. Klient, który zobaczył ogromną promocję oleju, z pewnością powróci do marketu licząc, że inne produkty również będą w atrakcyjnych cenach. Sytuacja ta pokazała, że cukier nie jest jedynym produktem, którego pilnie potrzebują Polacy. Zainteresowanie na olej było tak ogromne, że pomiędzy klientami doszło do zaciętej walki. Wiele osób zdecydowało się zakupić po kilka butelek. Niektórzy nie byli w stanie utrzymać ich nadmiar w rękach. 

Sławomir Świerzyński Bayer Full 2022 - dzieci, żona, wiek, konie, majątek, córka, porwanie

Pierwsza Zmiana komentuje #2
Sonda
Dlaczego kupujesz cukier na zapas?

Bitwa o olej rzepakowy - wideo

Bitwa o olej rzepakowy w sklepie jednych rozśmieszyła, a drugich bardzo zdenerwowała. Nie brakuje bowiem opinii, że podniesiona cena cukru wynika z tego, że ludzie masowo się po niego rzucili obawiając się kryzysu gospodarczego. Internauci zareagowali na film z inowrocławskiego sklepu z oburzeniem i przekonaniem, że wkrótce cena oleju zapewne również drastycznie się podniesie.  

Olej na promocji wywołał ogromne zamieszanie w Inowrocławiu. Klienci ruszyli po produkt, ponieważ w promocji kosztował on 6,99 zł, a normalna jego cena to średnio 12 złotych. W związku z inflancją, w tym roku olej podrożał o około 5 złotych.